GÜNDEM

"Bu dergiyi kapağına Erbakan basalım diye çıkarmıyoruz"

25 yıl paralel yapının içinde bulunan Prof Dr. Ahmet Keleş, ihanet şebekesi FETÖ hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"Bu dergiyi kapağına Erbakan basalım diye çıkarmıyoruz"
 Dicle Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Ahmet Keleş, bir dönem içinde olduğu FETÖ terör örgütünün 28 Şubat'taki rolünü anlattı.

AKSİYON DERGİSİ'NDE ERBAKAN KAPAĞI'NA BÜYÜK ÖFKE

Keleş, FETÖ elebaşısı Gülen'in 28 Şubat'taki rolünü anlatırken, dönemin devlet adamlarından merhum Necmettin Erbakan'a olan öfkesini de dile getirdi.

Gülen'in örgüte ait yayın organında Erbakan'ı gördüğünde verdiği tepkiyi anlatan Keleş, elebaşı Gülen'in ağzından duyduğu öfke dolu sözleri açıkladı.İşte Keleş'in o açıklamaları:

Aksiyon dergisi Türkiye haritasını bastığı kapağa Erbakan'ın resmini koydu. Erbakan'ın yeşil renklerle yerel seçimlerde en çok oy aldığı yerleri gösterdi. Biz o ara 5. katta toplantıdayız (5. Kat piramitin Meclis katıdır. İstanbul Altunizade'de bulunan FEM dershanesinin 5.Katıdır) Oraya sadece belde imamları ve üst düzey yöneticiler girer. Her ay 3 gün biz orada toplantı yapardık.

Teröristbaşı Gülen yüzünden düşen bin parça halde toplantıya başlamadan önce eline aksiyon dergisini alıp, dergiden sorumlu kişinin yüzüne fırlattı.

Bu ne rezillik biz bu dergiyi kapağına Erbakan'ı alalım diye mi basıyoruz? Sabaha kadar beni kaç paşanın aradığından haberiniz var mı? 

Konular: ahmet keleş, Dergi, fetö, yayın organı,

Yorumlar