GÜNDEM

Reina teröristinin videosunda dikkat çeken detay

Ortaköy'deki gece kulübü Reina'yı silahla tarayarak 39 kişinin ölümüne neden olan teröristin, ortaya çıkan yeni görüntülerinde çarpıcı detaylara ulaşıldı. Kendisini ve etrafı kaydettiği videoda ise 2 şüphe üzerinde duruluyor...

Reina teröristinin videosunda dikkat çeken detay
İstanbul Ortaköy'de bulunan gece kulübü Reina'yı yılbaşı gecesi otomatik silahlarla kana bulayan, 39 kişinin ölümüne 65 kişinin ise yaralanmasına neden olan teröristle ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. 

Teröristin en net görüntülerinin yer aldığı videoya ulaşıldı. Caniye ilişkin ne net görüntü ise Taksim'den. Terörist, cep telefonundan kendisini görüntülemiş ve etrafı kaydetmiş. Çekimi yaptığı yer Taksim. Görüntü ise sessiz.

Video ile ilgili iki şüphe

Bu görüntüyle ilgili iki şüphe var. Bir tanesi keşif yaptığı yönünde. Diğeri ise bu görüntüyle terör örgütüne mesaj yolladığı ve 'ben buradayım' dediği şüphesi. Taksim'deki görüntüyü 28 Ekim-6 Kasım arasında düzenlenen Sahaflar Festivali'nde çektiği iddia ediliyor.

Laleli'de döviz bürosunda

Teröristin farklı görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde teröristin bir gişe sorumlusu ile konuştuğu görülüyor. Görüntünün Laleli'de bir döviz bürosunda kaydedildiği iddia ediliyor. Güvenlik güçlerinin zanlıyı arama çalışmaları ise hız kesmeden devam ediyor.  

Konular: selfie, ortaköy, video, istanbul,

Yorumlar