GÜNDEM

Şampiyon ilçeden havai fişekli kutlama

Şanlıurfa’nın Harran İlçesinde adeta bayram havası yaşandı. Yüzde 97.2’lik büyük başarı havai fişek gösterileriyle kutlandı.

Şampiyon ilçeden havai fişekli kutlama

Şanlıurfa’nın Harran İlçesi Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, verdikleri evet oyları ile Türkiye rekoruna imza atan hemşehrilerine teşekkür ederken, ilçede ise adeta bayram havası yaşandı. Büyük başarının havai fişek gösterileriyle kutlandığı ilçenin AK Partili Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, yüzde 97.2’lik başarının tebriklerini kabul etti.

Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz’un evi tebrik ziyaretleriyle adeta dolup taştı. Vatandaşlarla tek tek tokalaşarak, verdikleri oylar için teşekkür eden Başkan Özyavuz, vatansever, milletine, vatanına bağlı Harran halkının görevini layıkıyla yerine getirdiğini ifade etti.

Bir milat demiştik

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin ise, bu referandumun sıradan bir parti seçimi değil bir yönetim seçimi olduğunu her fırsatta vurguladıklarını anımsatarak, “Halk oylaması için bir milat demiştik, bir dönüm noktası olduğunu ifade etmiştik. Bizden umut bekleyen mazlum halklar adına dönüm noktası demiştik. Bu açıdan bu Rabbimin bir lütfü olarak tecelli etti” dedi.

Rekorlara yabancı değiliz

AK Parti Harran İlçe Başkanı Mahmut Özyavuz da, rekorlar kırmaya yabancı olmadıklarını belirterek, “Harran ilçemiz daha önceki Cumhurbaşkanlığı seçiminde de Türkiye ikincisi olmuştu. İlçemiz ak oylarıyla sesini tüm Türkiye’ye duyurdu çünkü mesele bayrak ve memleketse Harran halkının bu konudaki hassasiyeti çok büyüktür” şeklinde konuştu.

Siyasiler tebrikleri kabul ederken vatandaşlar ise havai fişek gösterisini izleyerek şampiyonluklarını kutladı.

Konular: havai fişek, gösteri, Kutlama,

Yorumlar