GÜNDEM

Sapkın Barbaros Şansal'dan ahlaksız 'Türkiye' mesajı

Kendisini terzi yamağı olarak adlandıran, Türkiye aleyhine akıllara gelebilecek her türlü eylemde, protestoda ve karalamada saf tutan modacı bozuntusu Barbaros Şansal, bir süredir yaşamış olduğu Kıbrıs'tan yine Türkiye aleyhine skandal sözlere imza atarak yayımladığı bir videosunda sınırları bu sefer gerçekten çok...

Sapkın Barbaros Şansal'dan ahlaksız 'Türkiye' mesajı
Gezi Parkı hareketinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sözde kafa tutan kendini bilmez güruhun en ön saflarında yer alan, kendisini terzi yanmağı olarak adlandıran, Türkiye Cumhuriyeti'ne, devlete karşı her türlü zıt görüşün arkasında olan, çamur attığı Türkiye'den adeta kaçarak Kıbrıs'a yerleşen modacı Barbaros Şansal, haddini aştı diyeceğiz ama kendisinde haysiyet, şeref ve 'had' olmadığını tekrar ortaya koydu.

2017'ye girmeden dakikalar önce resmi Twitter hesabı üzerinden bir vdeo yayımlayan Şansal, adeta kendi ayağına sıktı. Videoda Türkiye'ye hakaretler yağdıran, Türk milleti ile utanmadan, sıkılmadan dalga geçip eğlenen, skandal ifadeleri fütursuzca dile getiren Şansal 'bu kadarına da pes' dedirtti. 

Tepki yağıyor

2016 yılında ülkemizin yaşadığı terör olayları ile de alay eden Şansal videoda, 'B..unda boğul Türkiye' diye seslendi. Kısa zamanda sosyal medyada hızla yayılan ahlaksızlıkla dolu bu video, pek çok kişi tarafından tepki çekti. Şansal utanmadan kendisine gönderilen tepkileri, tehdit içerikli mesajları da Twitter hesabında paylaştı.

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Gereği yapılsın


Türkiye'ye ve devletimize bu denli ağır hakaretlerde bulunan, şehitlerimizi, yürekleri dağlayan acılarımızı tiye alan bu sapkına gereğinin yapılması için, yetkili mercileri biz de göreve davet ediyoruz...

Dayak yemişti

Öte yandan eşcinsel kimliği ile de ön planda olan Şansal, 28 Aralık 2013 yılında evinin önünde dayak yemişti. 


 

Konular: terzi yamağı, video, türkiye, paylaşım,

Yorumlar