GÜNDEM

Sessiz-Sedasız evlendiler

Bu yıl Samsun’da gerçekleştirilen 2016 İşitme Engelliler Karate Şampiyonasında dünya üçüncüsü olan Ahmet Özdemir, kendisi gibi işitme engelli Tenzile Yıldız ile dünya evine girdi.

Sessiz-Sedasız evlendiler
Bu yıl Samsun’da gerçekleştirilen 2016 İşitme Engelliler Karate Şampiyonasında dünya üçüncüsü olan Ahmet Özdemir, kendisi gibi işitme engelli Tenzile Yıldız ile dünya evine girdi. Antalya’nın Manavgat ilçesinde gerçekleşen düğünde çifti İşitme engelli arkadaşları da düğünde yalnız bırakmadı.

2015 ve 2016 Yıllarında gerçekleşen Türkiye Şampiyonasında ikincisi olarak milli takıma seçilen Ahmet Özdemir bu yıl Samsun’da gerçekleşen dünya şampiyonasında üçüncü olmuştu. Ahmet Özdemir, kendisi gibi işitme Engelli olan Tenzile Yıldız ile 2015 Kasım ayında nişanlanmıştı.

Türkiye ikincisi olduktan sonra Milli takıma seçildiğini ve Dünya Şampiyonasında Üçüncüsü olduğunu hatırlatan Ahmet Özdemir, bu başarının ardından çok sevdiği Tenzile ile evlendiğini ve 2017 olimpiyatları için çalışmaya başlayacağını söyledi. Hedefinin Manavgat ve Türkiye için elinden geleni yapmak olduğunu söyleyen Özdemir, "Bana yuva kurmam ve spor hayatımda destek veren başta ailem ve herkese teşekkür ederim. Allah razı olsun” dedi.

Konular:

Yorumlar