GÜNDEM

TEM'de TIR kazası! Trafik felç

İstanbul'da TEM Otoyolunda kontrolden çıkan TIR, bariyerlerin ardından orta refüjdeki aydınlatma direğine çarparak devrildi. Kazadan, sanatçı Seda Sayan'ın eniştesi olduğu öğrenilen Coşkun Yıldız da kıl payı kurtuldu.

TEM'de TIR kazası! Trafik felç
Edinilen bilgilere göre, olay TEM Otoyolu Ankara istikameti Gaziosmanpaşa mevkiinde meydana geldi. Tevfik Yer yönetimindeki 11 AK 420 plakalı tır, kontrolden çıkarak önce bariyerlere, ardından da yol ortasındaki aydınlatma direğine çarptı. Karşı şeride devrilen elektrik direğinden kaçmaya çalışan 34 Y 4142 ile 24 NF 7338 plakalı otomobiller çarpıştı. Kazada yaralanan tır şoförü hastaneye kaldırıldı.

Sayan'ın eniştesi

Devrilen elektrik direğinin altında kalmaktan son anda kurtulan araç sürücülerinden Coşkun Yıldız, yaşananları anlattı. Ünlü sanatçı Seda Sayan’ın eniştesi olduğu öğrenilen Yıldız, "Önce bariyere vurup sonra elektrik direğine vurdu. Direk üstüme devrilmesin diye ben kırdım, arkamdan bir araba da bana vurdu. Biz kıl payı ölümden döndük. Çok hızlıydı. Saniyeyle ölümden döndük" dedi.
Öte yandan, kaza nedeniyle TEM otoyolunda yoğun trafik oluştu.

Konular: Enişte, seda sayan, tem otoyolu, coşkun yıldız,

Yorumlar