GÜNDEM

Türk milleti Türkiye düşmanlarına haddini bildirdi

Türk milleti, Türkiye'yi şahlandıracak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne 'EVET' dedi. Haçlı ittifakı, terör örgütleri ve onlara destek veren işbirlikçilerinin topyekün saldırılarına karşı millet sandıkta Türkiye düşmanlarına hadlerini bildirdi.

Türk milleti Türkiye düşmanlarına haddini bildirdi
Türkiye demokrasi şöleni yaşadı. 16 Nisan tarihi Anayasa değişikliği referandumuna millet EVET dedi.

Türkiye'nin dirilişi milletin zaferi

Yalan ve iftiralarla vatandaşın aklını çelmeye çalışan kaos lobisi tüm çabalarına rağmen Türkiye'nin yükselişine engel olamadı. Millet haçlı ittifakına ve yerli işbirlikçilerine tokadı basarak Türkiye'nin dirilişine 'EVET' dedi.

Avrupa ve tüm terör örgütleri titremeye başladı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın posterini kullanarak kafasına silah dayattıran, köpekleriyle Türklerin üzerine saldıran, sözde terör örgütü liderlerine 'hayır' propagandası yaptıran Avrupa, sandıktan 'evet' çıkmasıyla artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağı mesajını aldı. Bunun yanı sıra FETÖ ve terör örgütü PKK da 'hayır' çıkması için propaganda yaptı. Türkiye'ye alçakça tehditler savurdular. Millet ise terör örgütlerine ve onların sahiplerine sandıkta cevabını verdi. Türk milleti son sözünü söyledi ve Türkiye'yi şahlandıracak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine 'EVET' dedi.
.

Konular: referandum,

Yorumlar