GÜNDEM

Yıldırım: Vatandaş geleceğini garanti altına alacak

Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti grup toplantısında yaptığı konuşmada vatandaşa müjdeli haberi verdi.

Yıldırım: Vatandaş geleceğini garanti altına alacak
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşma yaptı. Başbakan Yıldırım, vatandaşa müjdeler sundu.

VATANDAŞ GELECEĞİNİ GARANTİ ALTINA ALACAK

İstanbul Sanayi Odası'nın bütün üyeleri bir araya gelerek Türk ekonomisine olan güvenlerini ortaya koydular. Ekonomiyi daha canlandırmak ve üretimi artırmak için çok önemli teşvik tebdirlerini hazırladık, uygulamaya geçiyoruz. Turkuaz kart, şirket kuruluş işlerinin çok basitleştirilmesi ve sürenin kısıltılması, damga vergisi gibi ödemelerin kaldırılması gibi. BES zorunlu hale geldi ve artık vatandaş birikim yapacak. Vatandaş devletin de katkısıyla bir anlamda geleceğini de garanti altına alacak. Gümrük vergisinde önemli reformlar yapıyoruz. Türkiye için üretmeye, güvenmeye devam edin. Önümüzdeki engelleri tek tek kaldırıyoruz.

Geçen hafta bütün medya organlarının temsilcileriyle bir araya geldik. Büyük bir sorumluluk duygusu içinde ülkenin birliği için canlarını ortaya koydular ve darbecilere direndiler. Türkiye'nin geleceğinin aydınlanmasında önemli pay sahibi oldular. Bütün medya mensuplarına teşekkür ediyorum. En büyük teşekkür o karanlık gecede gazi Meclis'te milletvekillerimizedir.

Konular: başbakan, Binali Yıldırım, Grup toplantısı, konuşma,

Yorumlar