GÜNDEM

Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen'den Halk TV'de, Nilhan Osmanoğlu'na ağır hakaretler!

Parlamenter sistemi eleştirip Cumhurbaşkanlığı sistemi için yapılacak olan referanduma destek olacağını açıklayarak hedef tahtasına konulan, Sultan 2. Abdülhamid Han'ın 5. kuşak torunu Nilhan Osmanoğlu için CHP'li şaklabanların cirit attığı Halk TV'de söylenenler insanlıktan utandırdı.

Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen'den Halk TV'de, Nilhan Osmanoğlu'na ağır hakaretler!
2. Abdülhamid Han'ın 5. kuşak torunlarından biri olan Nilhan Osmanoğlu, parlamenter sistemi eleştirerek, Cumhurbaşkanlığı sistemini desteklediğini açıkça ifade etmesinin ardından, başta CHP'lilerin daha sonra da tüm kendini bilmez 'Hayır'cıların hedefine oturtuldu.

Osmanoğlu için söylenen tüm çirkin sözlere bir yenisi de şaşırılmayacağı gibi Halk TV'den geldi. 

Başrolde Özdil ve Gezen var

Bu sefer başrolde kafayı Kemalizm ile bozmuş olan Yılmaz Özdil ve Müjdat Gezen var. Halk TV'de yayımlanan bir programda konuşan ikili, konuyu dönüp dolaştırıp Nilhan Osmanoğlu'na getiriyor. Ve işte tüm bu çirkinlik Özdil'in, "Bir tane sultan var bugünlerde biliyorsun Abdülhamid'in torunu..." sözleriyle başlıyor.

Osmanoğlu'nun Galatasaray Adası ile ilgili açıklamalarıyla alay edip, gırla eğlenen ikili terbiye sınırlarını bir hayli zorluyor.

Pislikle bezeli cümleler

Özdil sözlerini, "Sana oradan bir tane saltanat fesi alacağız yarın, seni ziyarete geleceğiz yarın" diye devam ettirirken, pis ruhlarından ortaya çıkan hakaretlerle bezeli, sakillikle dolu diyalog ise şöyle;

Müjdat Gezen: Bekliyorum, ayrıca Yılmaz ben kadını beğendim yav..

Yılmaz Özdil: Adayı veresin mi geldi abi?

Müjdat Gezen:Yok adayı değil ama, neyse bunu sonra konuşuruz.

 

Konular: Nilhan Osmanoğlu, halk tv, Müjdat Gezen, galatasaray adası,

Yorumlar