MAGAZİN

Akyürek’in partneri Fahriye Evcen oldu!

Atv ekranlarında yayınlanacak olan 'Esaretin Bedeli' dizisinde Engin Akyürek'in partneri hangi isim oldu?

Akyürek’in partneri Fahriye Evcen oldu!

Son dönemde dizilere ara veren ve milyonluk  reklam anlaşmaları yapan  Fahriye Evcen, 2 yıl aradan sonra ekrana dönüyor. Evcen, Engin Akyürek’in başrolünü oynayacağı “Esaretin Bedeli” dizisiyle anlaştı. 

İlk bölümünü Umur Turagay’ın yöneteceği dizide Fahriye Evcen, çocukken kalp nakli yapılarak yaşatılan, abileri karanlık işlere bulaşan bir kadını canlandıracak. Engin Akyürek ise doktorlukta henüz uzmanlığını yapamadan hapse giren bir genci oynayacak. 

Dizideki kadın başrol oyuncuyu canlandırması için ilk olarak Serenay Sarıkaya’ya teklif gittiği  ancak rol için daha sonra Fahriye Evcen’in adının öne çıktığı öğrenilmişti. Serenay Sarıkaya, dizinin ilk 5 bölümünü okumadan rolü kabul etmeyeceğini açıklarken son tahlilde başrol Fahriye Evcen'in oldu.

Engin Akyürek'in yeni yılda  atv'de ekrana gelecek Tims imzalı diziyle el sıkışmadan önce partneri konusunda "Etkili bir kadın başrol oyuncusu olsun" şartını koştuğu öğrenildi. Akyürek, son olarak "Kara Para  Aşk"ta Tuba Büyüküstün'le, bir önceki dizisinde de  Beren Saat'le başrol oynamıştı.

Konular: Fahriye Evcen, Engin Akyürek,

Yorumlar