MAGAZİN

Böyle oy isteme yöntemi görülmedi!

Popun kraliçesi Madonna, ABD'de sürmekte olan seçimlerde Demokratik Parti'nin adayı Hillary Clinton'a oy vermesi için insanlara ilginç bir vaatte bulundu

Böyle oy isteme yöntemi görülmedi!

Başkanlık seçimlerine 3 haftadan kısa bir süre kala ABD'de işler çığırından çıkmaya başladı. Dünyaca ünlü yıldız Madonna seçimlerde Demokratik Parti'nin adayı Hillary Clinton'a oy vermesi için insanlara ilginç bir vaatte bulundu.

Madonna, komedyen Amy Shumer’ın New York’taki Madison Square Garden’da yapacağı gösteri öncesi sahneye çıktı.

Söylemek istediğim bir şey var

Madonna sahneden kalabalık izleyici topluluğuna seslenerek, şaka yollu şu sözleri söyledi: “Bu dahi komedyeni sahneye davet etmeden önce söylemek istediğim bir şey var: Hillary Clinton’a oy verirseniz, size oral seks yaparım… Ve bunda iyiyim” dedi.Bununla da yetinmeyen Madonna nasıl oral seks yapacağının detaylarını da paylaştı.


madonna ile ilgili görsel sonucu

Madonna bunu hep yapıyor

Madonna’nın yaptığı konuşmanın videosu izleyiciler tarafından sosyal medyaya yüklenince büyük gürültü koptu.Daha sonra sahneye gelen komedyenle Madonna birbirlerine sarıldılar ve ünlü yıldız sahneden ayrıldı.

Bu, Madonna’nın seks ve politikayı ilk kez birlikte kullanması değil. 28 Eylül’de Instagram’da çıplak bir fotoğrafını paylaşan Madonna yine Hillary Clinton için oy istedi. Ancak ünlü şarkıcı bu paylaşımını daha sonra sildi.

Konular: Hillary Clinton, madonna, ABD,

Yorumlar