MAGAZİN

Hadise'den kötü haber geldi!

Program çekimleri esnasında stüdyoda, icra memurlarınca üzerindeki tüm eşyaları haczedilen ünlü sanatçı Hadise'nin durumu daha da kötüye gidiyor.

Hadise'den kötü haber geldi!
Hadise'nin peşini olumsuz gelişmeler bir türlü bırakmıyor..

Bir ses yarışmasında jüri üyesi olan Hadise, önceki gün program için bant çekimleri devam ederken icra memurlarının stüdyoya gelmesiyle şok yaşadı. Çekimleri sırasında boynundaki kolyeden, parmağındaki yüzüğe kadar bütün ziynet eşyalarının haczedilen Hadise o günden beri evinden çıkmıyor, kimseyle konuşmuyor.
 
Zor günler geçiriyor
 
Trendyol markasının sahibi DSM Grup ile 4 yıl önce imzaladığı 500 bin euroluk reklam sözleşmesine aykırı davrandığı gerekçesiyle 250 bin euro ceza ödemeye mahkûm edilen ünlü şarkıcı Hadise, sıkıntılı günler yaşıyor. Programına ara vererek tutanağı imzalayan ve kulağındaki küpe ile boynundaki kolyenin stüdyoya döndüğünde üzerinde olmadığı iddia edilen Hadise olaylardan sonra kendisini eve kapattı.

 hadise hd ile ilgili görsel sonucu

Kimseyle görüşmüyor
 
Zor günler geçiren ünlü popçudan yaşanan olaylardan beri haber alınamıyor. Yakın çevresi Hadise'nin iki gündür kendini eve kapattığını, kimseyle görüşmeyi kabul etmediğini dile getirdi.

İlgili Haberler için tıkla


 

Konular: hadise,

Yorumlar