MAGAZİN

Hadise'ye haciz şoku!

Hadise'ye haci şoku!Hadise'nin başına gelenler bitmek bilmiyor. 250 bin euro gibi astronomik bir cezaya mahkum edilen ünlü sanatçı, şimdi de haciz geldiği eşyalarına el konulduğu söylendi.

Hadise'ye haciz şoku!
 Ünlü şarkıcı Hadise'nin başına gelenlerin ardı arkası bitmiyor.Ünlü sanatçıya şimdi de haciz geldiği bildirildi

4 yıl önce imzaladığı 500 bin euroluk bir reklam sözleşmesine aykırı davrandığı gerekçesiyle 250 bin euro ceza ödemeye mahkûm edilen ünlü şarkıcı Hadise, sıkıntılı günler yaşıyor.

Programa ara verdi

'O Ses Türkiye' yarışmasında jüri üyesi olan Hadise, önceki gün program için bant çekimleri devam ederken icra memurlarının stüdyoya gelmesiyle şok yaşadı. Programına ara vermek zorunda kalan ve gözyaşları içinde ceza tutanağını imzalayan Hadise, daha sonra programına devam etti.Ziynet eşyalarına ve paralarına el konuldu


Olaya tanıklık eden bazı seyirciler, sanatçının kulağındaki küpe ve boynundaki kolyenin stüdyoya döndüğünde üzerinde olmadığını iddia etti. Bu durum, icra memurlarının Hadise'nin üzerindeki ziynet eşyalarına ve paralarına el koyduğu şeklinde yorumlandı.

Hadise'nin geçtiğimiz yaz Bodrum'da açtığı "La Plaj" adlı mekân için de işletmeciye borcu olduğu iddiaları da gündeme geldi.

İlgili haber için tıkla

Konular: hadise,

Yorumlar