MAGAZİN

Hadise’ye büyük şok!

Adı Hadise ile özdeşleşen ve ablasının sahibi olduğu Bodrum’daki La Plaj’dan yeni vukuat! Daha önce silahlı bir kavganın yaşandığı mekan, 18 yaşından küçüklere alkol servis ettiği gerekçesiyle 1 gün mühürlendi.

Hadise’ye büyük şok!
Açıldığı günden beri yaşanan olaylarla manşetlere taşınan Hadise'nin sahibi olduğu Yalıkavak'taki 'La Plaj' adlı beach, yeni bir olayla gündemde! Geçtiğimiz ay Tilkicik Koyu'nda hizmete giren ve popçu Gülşen'in konseri esnasında silahlı kavgaya sahne olan mekan, 1 günlüğüne mühürlendi.

SKANDALI TAKVİM DUYURDU!
Girişte yaş sınırının olmadığı mekanda 13-14 yaşındaki gençlere alkol servisi yapılması pek çok yetişkini rahatsız etmişti. TAKVİM'in La Plaj'da 18 yaşından küçüklere alkol satışının yapıldığını manşetinden duyurması üzerine yetkililer, mekanı yakından takibe aldı. Geçtiğimiz haftalarda belediye ekipleri tarafından yapılan kontrollerde reşit olmayan müşterilere alkol satışı tespit edilince tutanak tutuldu.

AÇIKGÖZ'LER NE DİYECEK?

Mekana verilen ceza ise önceki gün uygulandı. Sabah erken saatlerde beach'e giden Yalıkavak Belediyesi zabıta ekipleri, La Plaj'ın kapısına mühür vurarak mekanı 1 günlüğüne kapattı. Durumdan habersiz olan müşteriler ise kapıdan geri dönmek zorunda kaldı. Bunun üzerine gözler daha önce de gürültü nedeniyle kapısına kilit vurulan ve silahlı kavganın yaşanmasıyla gündem olan mekanın sahipleri Hadise ile kız kardeşi Hülya Açıkgöz'e çevrildi.

Konular: hadise, la plaj, Mühür, açıkgöz,

Yorumlar