MAGAZİN

Oyuncağını öpmeden yatmıyormuş!

Son günlerde gündemden eksik olmayan Aleyna Tilki, bir show programında soruları yanıtladı.

Oyuncağını öpmeden yatmıyormuş!
Aleyna Tilki, Facebook'tan canlı yayınlanan İnteraktif Talk Show programına konuk oldu.'Cevapsız Çınlama' adlı şarkısıyla adından oldukça söz ettin Aleyna Tilki sorulara yanıt verdi.

"Taytla denize atladım" 

Bir anısını anlatan genç şarkıcı, "Çoğu zaman oturaklıyım ama her zaman değil. Bir gün Emrah’la sokağa çıktık. Cadde Bostan’da sahilde yürüyoruz, 'Emrah denize girmemiz lazım' dedim. Taytım var üzerimde, denize girmek için müsait değilim. Bir anda taytla denize atladım. Öyle bikini falan değil, bildiğin taytla. O zaman hiç aklı başında gözükmüyordum. O nedenle çoğu zaman aklı başındayım ama bazen olamıyorum" şeklinde konuştu.

'Kesin yapacağım ama inşallah beni tutarlar'

"Seyircilerin üzerinde dönmek istiyorum"

Hayalini açıklayan Aleyna Tilki, "Evde koltuğa çıkıyorum, gözlerimi kapatıyorum, karşımda seyirci var. 1 milyon, 2 milyon kişi. Işıklar falan, böyle elbiseler. Ben söyleyip söyleyip koltuktan yere kendimi atıyorum. Halının üstüne... Orada yuvarlanıyorum, dönüyorum, aralardan geçiyorum. Öyle hayallerim var. Onu yapacağım kesin ama inşallah beni tutarlar. Çok korkuyorum. Halıda dönüyorum, şöyle dönmek istiyorum seyircilerin üzerinde şu tarafa, bu tarafa. En büyük hayalim 1-2 milyon kişinin karşısında şarkı söylemek" ifadelerini kullandı.

"Sahneye çıkmadan oyuncaklarımı öpüyorum" 

Aleyna Tilki, "Sahneden önce filim ve bebeğim var bir tane oyuncaklarım, onlara sarılıp öpüyorum. Bana uğur getiriyorlar. Özellikle filleri çok seviyorum. Ruhları bana çok derin geliyor. Kalpleri çok özel. Yemek yemeyi çok seviyorum. Kalbime giden yol midemden geçiyor. Biri kendisini sevmemi istiyorsa bana kokoreç, midye ya da çiğ köfte getirmesi lazım. Kesin şart. Beni doyurması şart. Özellikle kokoreçi çok seviyorum" dedi.

Konular: aleyna tilki,

Yorumlar