31 Mayıs Perşembe Avlu 10. yeni bölüm

Demet Evgar’ın başrolünü oynadığı Avlu dizisi heyecanla devam ediyor. Avlu, 31 mayıs Perşembe günü 10.bölümüyle ekranlara gelecek. İşte Avlu yeni bölüm ile ilgili detaylar…

Medya 31.05.2018, 08:44 31.05.2018, 08:44
31 Mayıs Perşembe Avlu 10. yeni bölüm

Avlu’da olaylar büyüyor. Kızını kaybeden Deniz (Demet Evgar), intikam almak için Avlu’da fırtınalar estirecek. Ecem’in ölmesi Deniz’i çileden çıkartır. Kudret’in Ecem’in ölümünde rol oynaması, Deniz’in Kudret’e karşı olan düşmanlığını arttırır. Peki, Avlu yeni bölüm izleyicilere bugün neler yaşatacak? Dramın ve duygusallığın hat safhada olduğu Avlu dizisi 31 mayıs Perşembe günü Star Tv ekranlarında olacak. Avlu yeni bölümüyle izleyenleri etkisi altına alıyor. Ecem’i kim öldürdü? Ecem kimdir? Soruları izleyeciler tarafından merak ediliyor. Avlu’da Azra ve Deniz birleşip Kudret’i öldürecek mi? Avlu sezon finali ne zaman yapacak? Rating rekorları kıran Avlı dizisi bugün saat 20:00’da Star Tv’de yayınlanacak.

Avlu dizisinin savcısı Mert Tanık kimdir?

1 Ocak 1972’de doğan Mert Tanık, “Çürük Temel”, “Rosenbergler Ölmemeli”, “Doğumgünü Partisi” gibi önemli oyunlarda rol aldı ve yönetti. Üniversite mezunu olan Mert Tanık, Med-Cezir sinema filminde oynadı. 2012 yılında “Sadri Alışık en iyi erkek oyuncu” ödülünü aldı.

 

Yorumlar (0)