ÖZEL HABER

Aydınlık 'şeysi'nden algı operasyonu!

Devlet ve İslam düşmanı sözde Aydınlık gazetesi kirli bir algı operasyonu yaparak sosyal medyada kendini rezil etti.

Aydınlık 'şeysi'nden algı operasyonu!
Karanlık güçlerin Aydınlık(!) gazetesi alçakça bir algı operasyonunun peşinde yaptığı haberlerle sosyal medyada tekrar herkesin diline düşmeyi başardı. FETÖ’nün işbirlikçisi Aydınlık(!) yaptığı haberde Suudi Arabistan’da bir grup çarşaflı kadının resmini alıp üzerine de‘Şeriatçılar İstanbul Üniversitesi’nde azıttı’ başlığını verdi.

Suudi Arabistan'daki fotoğrafı verdi

İslam’ı karalamaya çalışan Aydınlık(!) yaptığı algı haberinde İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde bir grup gencin karma eğitim istemedikleri için yaptıkları çalışmaları haksız bir istekmiş gibi gösterip 'Şeriatçılar azıttı' başlığıyla verdi.  Karma eğitimden yana olup her zamanki gibi şekle takılan laik kafalı Ergenekoncu Aydınlık şeysi(!) insanların özgürlüklerini kısıtlamayı lailklik, eşitlik olarak gördü.

Vatandaş tepki gösterdi

Vatandaşın verdiği tepkiyle haberi bu defa gerçek fotoğraf ancak aynı başlıkla tekrar paylaştı.

İşte ilk paylaştığı o fotoğraf;


Daha sonra paylaştığı fotoğraf;FETÖ işbirlikçisi

Kendi ülkesinde hain planları olan darbecilerin sahip oldukları Aydınlık(!) hain planlarını gerçekleştirirken diğer terör örgütleriyle aynı algı operasyonunu kullanıyor. FETÖ’cüler nasıl kirli emelleri için yalan yanlış haberlerle insanların zihnini kirletip algı operasyonu yapmaya çalışıyorsa Aydınlık paçavrası da aynı yöntemle kirli oyunun parçası olmaya devam ediyor.

Başörtüsüyle problemleri olan insanlar şunu bilmelidir ki başörtüsü ne bilime ne teknolojiye ne herhangi bir şeye engeldir. Başörtüsünün engel olmadığı gibi ayrı eğitim de hiçbir gelişmeye engel değildir!
 

Konular: Aydınlık, ilahiyat, istanbul üniversitesi, ergenekon,

Yorumlar