ÖZEL HABER

Cerattepe'de kirli eller devrede

Cerattepe'de CHP ortalığı karıştırmak için yine devreye girdi. Halkevlerinde asılan afişler işin aslını ortaya çıkarıyor.

Cerattepe'de kirli eller devrede
İstanbul Gezi olaylarındaki hain planlarını gerçekleştiremeyen kirli eller şimdi de Artvin Cerattepe üzerinden yeni Gezi olayları çıkartmaya çalışıyor.

Gezi olaylarında meselenin ağaç olmadığını gösteren provokatörler Artvin’de ağaç bahanesiyle tekrar sahneye çıktılar.ÜCRETSİZ ARAÇ TAHSİSİ

Halkevlerinde asılan afişler CHP zihniyetindeki derneklerin, halkevlerinin halkı galeyana getirip sokağa dökme amacını açıktan ortaya koydu. ‘Yeşil Artvin’ adlı dernekte asılan afişte 19 Eylül’de gerçekleşecek olan Cerattepe davasında halkı polisle kırdırmak isteyen zihniyet bunun için birde araç temin etmeye çalışıyor.

PKK GAZETESİNDEN CERATTEPE'YE DESTEK

CHP zihniyetiyle aynı amaçta olan PKK’da Cerattepe’deki eylemlere açıktan destek veriyor. PKK gazetesi ‘Özgür Gündem’de çıkan ‘Artvin Serhildanı’ başlıklı yazıyla aslında Cerattepe olaylarının iç yüzü ortaya çıkıyor.

Ayrıca ABD Büyükelçisinin Artvin’deki gezisi ve CHP zihniyetli halkevleri tarafından karşılanması da düşündürücü bir başka durum.

Konular: provokatör, yeşil, pkk, istanbul,

Yorumlar