ÖZEL HABER

CHP-HDP ortaklığı !

Kürt propagandacılığı yapan HDP ve kendini 'laik' tanımlayan CHP'nin aynı olaylara verdikleri tepkiler sizi çok şaşırtacak. İşte o özel video...

CHP-HDP ortaklığı !
Her konuda aynı dili konuşan CHP ve HDP’nin sosyal medyada dolaşan videosu paylaşım rekorları kırıyor.

TERÖR ÖRGÜTÜ DİYEMİYORLAR

Akıl hocaları aynı olan CHP ve HDP’nin olaylara karşı verdikleri tepkilerde birbirini  tutuyor. Terör örgütlerini aklamaya çalışmaları ve bunları terör örgütü olarak görememeleri bu iki partinin aynı yapıya sahip olduğunu gösteriyor.

Videoda da görüldüğü gibi PKK’nın uzantısı YPG terör örgütünü kendini güya Kürtlerin temsilcisi olarak gören HDP ve yine kendini ‘laik’ olarak tanımlayan CHP’nin terör örgütü olarak görmeyip aynı söylemleri kullanması gerçekleri gün yüzüne çıkartıyor.

HDP’nin YPG terör örgütünü halkın temsilcisi olarak gördüğü ve CHP’nin onları terör örgütü olarak görmüyoruz dedikleri  YPG terör örgütünün  Kürtlere ve bölgeye verdiği zarar ortada.

"BARİKATLARI KURAN ARKADAŞLAR'

 PKK’lı teröristlere “Barikatları kuran arkadaşlara diyorum” diye seslenen CHP Lideri Kılıçdaroğlu  terör örgütüne karşı ‘arkadaşça’ (!) bir çağrıda bulunuyor.

RUSYA'YI SAVUNDULAR

Olaylarda aynı dili kullanan Demirtaş ve Kılıçdaroğlu sınır ihlali yapan Rusya’nın uçağının düşürülmesine verdiği tepkide yine aynı. Rusya'nın uçağının düşürülmesini kendince(!) doğru bulmayan Demirtaş'ın söylemlerine Kılıçdaroğlu'da katılıyor. Rusya'nın sınır ihlali yaptığını savunan Kılıçdaroğlu devamında Demitaş'la hemfikir olup düşürülmesini doğru bulmadığını dile getiriyor.

Milletin tarihine yabancı olan aynı söylemleri konuşan bu ruh ikizi CHDP’nin millete verdikleri zarar ortada. Kürt maskesi ve Atatürk maskesinin altına saklanmış bu iki partinin maskelerini düşüren bu videoda her şey çok net ortada.
 

Konular: video, kemal kılıçdaroğlu, laik, politika,

Yorumlar