ÖZEL HABER

CHP'li vekil Gamze Akkuş İlgezdi'den mecliste şov

CHP'li milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi bugünlerde gündemde olan 'erken yaşta evlilik düzenlemesi' kanunuyla ilgili mecliste şov yaptı. Yaptığı bu şov üzerine İlgezdi adına #GelinlikliHırsızİlgezdi hashtagi açıldı.

CHP'li vekil Gamze Akkuş İlgezdi'den mecliste şov
TÜRKİYE HABER MERKEZİ / ÖZEL HABER

CHP’li milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi
mecliste bugünlerde tartışılan  'erken yaşta evlilik düzenlemesi' kanunuyla ilgili şov yapmaya çalıştı. Bayan İlgezdi 3.000’den fazla mağdur ailelere çare bulmak isteyen hükümetin çıkardığı kanunu algı operasyonu haline getirmek isteyenlere destek verdi. Meclise gelinlik ve damatlık getirerek 'kendince' protesto etmek istemesi ise sosyal medyada alay konusu oldu. İlgezdi adına #GelinlikliHırsızİlgezdi hashtagi açıldı.Bu rezilliğini de sosal medya üzerinden paylaştı;CHP'li milletvekili Gamze Akkuş İlgezdi terörist cenazesinde

“Biz Atatürk’ü anne babamızdan daha çok severdik.” diyen ve CHP’de 1993, 1995 ve 1998 yıllarında kurultay delegeliği yapmış Dursun Akkuş’un kızı Gamze Akkuş İlgezdi, meclise getirdiği gelinlik ve damatlıkla kendince farkındalık oluşturmak istedi ancak başarılı olamadı.

Babadan ve kocadan torpilli Bayan İlgezdi ‘Rezidanslar şehri’ Ataşehir’in Belediye Başkanı Battal İlgezdi’nin de eşidir aynı zamanda. Eşiyle beraber sürekli sahip olduğu rezidanslarla ve hakkında çıkan yolsuzluk iddialarıyla gündemde kalmayı başaran Bayan İlgezdi daha önce PKK'lı terörist Aziz Güler’in cenazesine katılmış ve cenazesinde gözyaşlarına boğulmuştu.
 
İşte o fotoğraflar;


 
CHP’li Sezgin Tanrıkulu ile beraber katıldığı cenazedeki fotoğraflar internette dolanırken yalanlama şansı kalmayan İlgezdi kendini de ‘komşumuzun çocuğuydu’ safsatasıyla savunmaya kalktı.

Kılıçdaroğlu ve İlgezdi ailesi yakınlığı

CHP'li Yılmaz Özdil'in kendisi hakkında 'ne idüğü belirsiz tip' dediği Gamze Akkuş İlgezdi, Bağdat caddesindeki rezidanstan, beş milyon dolara üç daire almış. Bu üç daire servetinin çok az bir kısmıyken sahip olduğu servetini Türk filmleri repliği olan ‘dedemden miras kaldı’ yalanıyla örtbas etmek isteyen Bayan İlgezdi’nin, finans merkezi olan Ataşehir’in Belediye Başkanlığı’nı yapan Battal İlgezdi’nin karısı olduğunu unutmamak gerekir. 

Battal İlgezdi Ataşehir'de belediye başkanı değil de adeta oraların sahibi gibi. Servetiyle Partisinin Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu bile geçecek konumda Bay İlgezdi. Tuhaf olan şu ki ; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kızı Zeynep Kılıçdaroğlu da İlgezdi ailesinin 17 dairesinin olduğu Buz Residence'ta oturuyor. İşte bu gerçeğin ortaya çıkması Gamze Akkuş İlgezdi'nin CHP'deki hızlı tımanışının sebebi olduğu iddialarını da ortaya çıkardı. 

Kocası kurdu karısı çalıştırdı

Ataşehir’de Bay İlgezdi’nin açtığı ‘Türkan Saylan Tıp Merkezi’nde kocadan torpilli Bayan İlgezdi Sağlık İşleri Müdürü olarak ‘atandı.' 

Rezidanssız vatandaş mağdur oldu

Bay ve Bayan İlgezdi Ataşehir’de gezdi gezdi rezidans sahibi oldu. Daha sonra da ‘miras’ deyip yolsuzluklarının üstünü örttüler. Ancak Bay İlgezdi’nin belediye başkanlığı yaptığı Ataşehir’de rezidans binaların olduğu yerlerde 7/24 hizmet sürerken aynı ilçenin apartman dairelerinin bulunduğu yerde sokaklar çöplerden geçilmiyor.

Bayan İlgezdi mağdur insanların mağduriyetini gidermek için çıkarılan kanunları, partide kendi prestijini yükseltmek için bulduğu ‘zihin açıcı’ eylemleri uygulamak yerine kocası Bay İlgezdi’nin belediye başkanlığı yaptığı Ataşehir’de vatandaşı mağdur etmemesi için daha zihin açıcı işler bulması partisinde prestijini yükseltecektir.
 

Konular: Ataşehir, Chp, Battal İlgezdi, Gamze Akkuş İlgezdi,

Yorumlar