ÖZEL HABER

CHP'li vekilden ayaklanma çağrısı

CHP'li İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda vatandaşı sokağa çağırarak adeta bir iç karışıklığa davetiye çıkardı.

CHP'li vekilden ayaklanma çağrısı
TÜRKİYE HABER MERKEZİ / ÖZEL HABER

Göz göre göre teröre destek veren CHP'de HDP'ye yönelik yapılan terör operasyonu ve Eş Başkanların tutuklanması sonucu sesler giderek daha da yükseldi.

Demokrasi çığırtkanlığı yapan CHP'li İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, sosyal medya hesabından attığı tweetlerle vatandaşı örgütlenmeye davet ederek bir iç karışıklığa davet çıkardı adeta.

Görünen o ki teröre destek verenlere yönelik gerçekleştirilen operasyonlar sonrası eli ayağı birbirine dolaşan CHP'li vekil, terör destekçiliğinden dolayı sıranın kendine geleceğini anlamış gibi görünüyor.

Paylaşımında bölünmenin eşiğine gelindiğini, vatan için mücadele etme zamanının geldiğini söyleyip halkı kendi derdinize düşüp köşeye sinmeyin diye uyaran bu sözde vatansever vekil ve partisi  15 Temmuz FETÖ darbe girişiminde bakkalda, markette makarnanın peşine düşen, darbe yapılmaya çalışılan bir ülkede bankamatiklerden paralarını çekmeye çalışan kesimin vekili olduğunu unutmuşa benziyor.

15 Temmuz darbe gecesi bu büyük Türk Milleti, terör şakşakcısı CHP zihniyetine gösterdi ki, Türkiye asıl CHP kaybedince kazanacak.

İşte CHP'li vekil Erdoğdu'nun paylaşımları:
 

Konular: Aykut Erdoğdu, Chp, vekil,

Yorumlar