ÖZEL HABER

CHP'lilerin burnunu uzatan 10 'hayır' yalanı

16 Nisan'da yapılacak olan referandumla ilgili partilerin yaptığı çalışmalar hızla devam ederken FETÖ, HDP gibi teröristlerle el ele 'Hayır' diyen CHP anayasa değişikliğini çeşitli yalan ve iftiralarla siyasete yakışmayacak bir şekilde manipüle etmeye çalışıyor. İşte CHP'nin vatandaşın aklını karıştırmak için ortaya attığı...

CHP'lilerin burnunu uzatan 10 'hayır' yalanı
Anayasa değişikliğiyle ilgili 16 Nisan'da yapılacak olan referandumla ilgili CHP akla hayale gelmeyecek yalan ve iftira kampanyalarıyla milleti kandırmaya devam ediyor. 

Silahlı teröristlerin meclisteki sözcüsü HDP ile ortak çalışmalar yürüten CHP, 'tek adam rejimi kurulacak' şeklinde attığı iftirayla vatandaşın gözünü korkutup 'Hayır' oyu toplamaya çalışıyor. 

CHP hazırladıkları broşürlerde de yalanlarını maddeler halinde toplayıp referandum olayına tam olarak vakıf olmayan seçmenlerin kafasını karıştırarak hayır demesini istedi. Terör destekçileriyle aynı safta yer alıp referandumun terör ortamı getireceğini söyleyerek teröre hayır demesi ise CHP'nin iki yüzlülüğünü çok net göstermesi açısından önemli.

Anayasa değişikliğini 'rejim değişikliği' şeklinde gösterip vatandaştan bu şekilde oy toplamaya çalışan CHP'nin yalanları ve aslında gerçekte olanlar 10 maddede aşağıdaki gibidir:Görseli büyültmek için tıklayın

Konular: anayasa değişikliği, referandum, Chp,

Yorumlar