ÖZEL HABER

Cumhuriyet yazarının Ahmet Türk sevgisi!

Yaptığı analizleri bir türlü tutmayan Cumhuriyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş, terör örgütü PKK mensubu Ahmet Türk'ün gözaltına olan üzüntüsünü twitterdan paylaştı.

Cumhuriyet yazarının Ahmet Türk sevgisi!
TÜRKİYE HABER MERKEZİ / ÖZEL HABER

Yaptığı tutarsız analizlerle sürekli çuvallayan Robert College’li Aslı Aydıntaşbaş, bugün Twitter'dan Cumhuriyet paçavrasına yakışır bir paylaşımda bulundu.

Ahmet Türk'e üzüntüsünü paylaştı

Gazetecilik mesleğinin üç beş haber yapmak olduğunu zanneden Aslı Aydıntaşbaş bugün Twitter'dan,  İçişleri Bakanlığı tarafından görevden alındıktan sonra "Kürt halkı bu saldırılara yanıt verecek" diyerek tehditler savuran Ahmet Türk’ün gözaltına alınmasıyla ilgili “Yazıktır. Günahtır. Ahmet Türk de gözaltında...” şeklinde bir tweet attı. Eğitim hayatının çoğu yabancı okullarda geçen Aydıntaşbaş, bu tweetiyle beraber şu anda da çalışmakta olduğu Cumhuriyet gazetesinin Ahmet Türk’le yaptığı röportajı paylaştı.

İşte o tweet;PKK terör örgütüne açıkça destek verenlerin gözaltısına üzülen ‘yabancı okullu’ Aydıntaşbaş’ın bu yaptığı ise ilk skandal değil.

PKK mensubuna da aynı sevgi

Cumhuriyet yazarı Aslı Aydıntaşbaş daha önce de Sur’da askerimiz tarafından öldürülen PKK mensubu Rohat Aktaş’ı ‘masum gazeteci’ olarak göstermiş ve onun ölümüne üzüldüğünü Twitter'dan yaptığı paylaşımla göstermişti. Oysa ki Rohat Aktaş isimli PKK’lı hain sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla PKK yandaşı olduğunu açıkça göstermişti.

İşte o paylaşımlar;Solcu erkek seven Aydıntaşbaş
 
Kime oynasa kaybettiren Aslı Aydıntaşbaş, bu yaptığı rezaletlerin yanı sıra ‘solcu seviciliğiyle’ de biliniyor. Terör propagandası yapan Cumhuriyet’in yazarı Aydıntaşbaş ünlü solcu Tarık Akan’ın ölümünün ardından “Kadınlar solcu sever” başlıklı yazısında solcu erkeklere olan düşkünlüğünü de yazmıştı.

Loser Aslı’nın Biden hayranlığı

Dünya Yahudi Kongresi’nin New York’taki toplantısında siyonist olduğunu açıklayan ABD Başkan yardımcısı Joe Biden Türkiye’ye geldiğinde en çok hayran kalanlardan biri de Loser Aslı’ydı. Türkiye düşmanlığını gizlemeyen Aydıntaşbaş, Biden’ın Türkiye ziyaretinin ardından “Ankara’da söylemesi gereken her şeyi söylemiş.” paylaşımında bulunmuş hatta Siyonist Joe Biden ile ‘kardeş’ selfiesi de çekmişti.


 

Konular: ahmet türk, yazar, Aslı Aydıntaşbaş, pkk,

Yorumlar