ÖZEL HABER

Dünya bu feryadı neden görmüyor?

Dün terör örgütü PKK tarafından Diyarbakır'da 3 ton bomba patlatılarak yapılan saldırıda evi kullanılamaz hale gelen bir vatandaşın feryadı kameralara yansıdı.

Dünya bu feryadı neden görmüyor?
Söz konusu Türkiye'deki terörün bitirilmesi konusu olunca, başta Almanya olmak üzere diğer AB ülkeleri ve ABD operasyonların başlamasıyla birlikte ışık hızında, Türkiye hakkında 'endişeliyiz' açıklamaları yaparak teröre açık açık destek vermekten çekinmiyor.

Ancak Türkiye'de terör örgütleri tarafından yapılan saldırılar, darbe girişimleri AB ülkeleri ve ABD tarafından görmezden geliniyor.

Bunun en son kanıtı dün Diyarbakır'da terör örgütü PKK tarafından yapılan saldırı.

Görüntülerde evini kaybeden vatandaşın isyanı terör örgütünün Türkiye'ye ve halka verdiği zararı en net biçimde ortaya koyarken terör destekçisi ülkeler bu hain saldırıları görmezden geliyor. HDP'ye yapılan operasyonlarla ilgili çok fazla ilgilenen ve sanki Türkiye'de olmaması gereken büyük bir şeymiş gibi göstermeye çalışan ve dünyaya alarm vermeye çalışan Batılı ülkeler Türkiye'deki terör saldırılarına ise ufak bir kınama mesajı göndermekle yetiniyor. Bu görüntüleri görmeyen Batılı ülkesinde Türkiye'ye hainlik yapanları beslemeye devam ediyor.

Konular: terör, pkk, diyarbakır, saldırı,

Yorumlar