ÖZEL HABER

Dünyayı sarsan pedofili skandalı 'Pizza Gate'

Dünyayı sallayan, başta ABD olmak üzere bütün Batı'nın adının geçtiği pedofili skandalı 'Pizza Gate' insanlık adına utanç tablosu oldu.

Dünyayı sarsan pedofili skandalı 'Pizza Gate'
TÜRKİYE HABER MERKEZİ / ÖZEL HABER

Son birkaç gündür tüm dünyanın konuştuğu 'Pizza Gate' skandalı nedir?

Başta ABD olmak üzere bütün Batı'yı etkisi altına alan 'Pizza Gate' rezaletinin fitili Belçika'da bir kasabada kaybolan kız çocuklarıyla ilgili başlatılan soruşturma sonrasında alevlendi. Soruşturma daha sonra genişleyerek ABD Başkanı Barack Obama'ya kadar uzanan bir skandal zinciri haline geldi.

Neden Pizza Gate?

Bu skandalın adının 'Pizza Gate' olarak anılmasının sebebi, olayın ABD'de çok meşhur biz pizza zinciri tarafından gerçekleştiriliyor olması. Pizzacıdan sipariş vermek isteyen Batı'nın önde gelen isimleri şifreli yazışmalar yaparak siparişlerini veriyor. Bu sübyancıların “Comet Ping Pong” adında bir pizzacıda düzenlenecek “pedofili” organizasyonuna ilişkin mail alışverişi yapıldığı belirlendi.İşte o şifreli ifadelerden bir kaçı:

Hotdog: Erkek çocuk
Pizza : Kız çocuk
Peynir: Küçük kız
Makarna: Küçük erkek çocuk
Ceviz: Renkli kişi (farklı ırktan)

Pizza Gate olayı bizlere tüm dünyanın sorunu olan göçmen ailelerinin kaybolan çocuklarının akıbetini de açıkça gösteriyor. Daha iyi şartlarda yaşamak, ya da ülkelerindeki iç savaştan kaçmak için göç eden göçmenlerin çocukları, her defasında insanlıktan bahseden Batı ülkelerinde sapık zihniyet tarafından kaçırılıyor ve bu çocuklar satanist, pedofili partilerde kullanılıyor.

Düzenlenen bu sapık ve satanist partilerde, çocuklar maruz kaldıkları cinsel istismarın yanı sıra, zevk için çeşitli işkencelerle karşı karşıya bırakılıyor.

İşte Hillary Clinton'ın bağış yaptığı skandala ait mekan ve orada çekilen videoBir çok ünlü isim bu ayinlere katılıyor

Batı'yı sallayan bu skandal pedofili olayının bu kadar çok ses getirmesinin bir diğer sebebi de Dünya'da önde gelen bir çok ismin bu skandalda adının geçmesi. Adı geçen isimler arasında ABD Başkanı Barack Obama, Soros Vakfı Başkanı George Soros, Donal Trump'a başkanlığı kaptıran Hillary Clinton var.Bunun yanı sıra ABD Başkanı Obama tarafından pizzacıya yollanan e-posta ile, Chicago'da düzenlenecek olan özel bir parti için 65 bin dolarlık pizza (çocuk) siparişi verdiğinden söz ediliyor.Bill Clinton'ın danışmanı David Brock da o sapıklardan biri. Brock'un ayrıca ABD Başkan adayı Hillary Clinton'ın başkanlık sürecinde kampanyasını destekleyen bir kuruluşun üst aklı olması dikkat çekiyor.

Ve asıl dikkat çeken konu ise bu iğrenç skandala adı karışan Brock'un, Türkiye'de 15 Temmuz darbe girişimini düzenleyen FETÖ'nün darbe girişimi öncesi yayınladığı ve bir bebeğin de içinde bulunduğu darbeyi haber veren reklam filminin fikir babası olması, FETÖ'nün başkanlık kampanyası süresince Clinton'a yaptığı yardımları açıklar nitelikte.

Terör örgütü FETÖ'nün elebaşı Fetullah Gülen'in öz kardeşi ve yeğenleri, küçük yaşta bir çocuğa eziyet ederek tecavüz etmekten yargılanması örgüt içindeki pedofili skandalını da güçlendirir nitelikte.

Pizzacının sahibi James Achilles Alefantis, 'jimmycomet' adını kullandığı instagram hesabından paylaştığı bir fotoğrafta ABD Başkan adayı Clinton’un yolladığı bir mektupta ortaya çıktı.

Skandalda adı geçen pizzacının fiziksel olarak hemen yanında bulunan, sahipleri yine aynı besta pizza'nın logosu ile, fbi tarafından yayımlanmış pedofili notasyonu arasında bir benzerlik göreceksiniz.
Almanya'da kaybolan Suriyeli çocuklar

Aileleriyle ülkelerindeki savaştan kaçan Suriyeli miniklerin Almanya ve Belçika'da kaybolması, çocukların böyle sapık partilerde kullanılıyor olma ihtimalini güçlendiriyor.Henüz yalanlama gelmedi

ABD ve Batı'nın adının karıştığı bu skandal ile ilgili ne Avrupa ne de ABD'den henüz bir açıklama yapılmazken bu konuda araştırma yapmak isteyenler ise istihbarat birimlerinden medyaya kadar uzanan bir sansürle karşılaşıyor. Tüm sansür uğraşlarına rağmen kan donduran skandal, bloglar ve sosyal medya üzerinden tartışılıyor.

İşte "Pizza Gate" tarafından partiler için kullanılan sapık ifadeler

Çocukları sapıklara pazarladığı iddia edilen pizzacının, markasına ait olan sosyal medya hesabından paylaştığı aşağıdaki fotoğraflar bu skandalı adeta destekliyor.


 

Konular: Hillary Clinton, fetö, ABD, Pizzat Gate,

Yorumlar