ÖZEL HABER

FETÖ'cüler yangını fırsat bildi

FETÖ'cü vatan hainleri insanların acısından rant elde etmeye devam ediyor. Adana'da kız öğrenci yurdunda çıkan yangını akıl dışı düşüncelerle görüp olayı Fetullahçı Terör Örgütü'ne yapılan operasyonlara bağladılar.

FETÖ'cüler yangını fırsat bildi
Her olayı kendi lehine çevirmeye çalışan FETÖ’cüler sosyal medyada yine iş başında. Dün Adana’da meydana gelen kız öğrenci yurdundaki yangını fırsat bildiler.

Sebebi henüz kesinleşmeyen yangın olayı Türkiye’nin gündemi oldu. Twitter’da #Aladağ adıyla açılan hashtag'de FETÖ’cü hainler hayrete düşürecek paylaşımlarda bulundu. Kimi FETÖ’cüler bu olayı FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’e bağladı. Bir FETÖ’cü böyle bir olayın yaşanmasını Fetullahçı Terör Örgütü’ne yönelik yapılan operasyon ve gözaltılarından dolayı “Gayretullah’a dokundu” olarak görürken başka bir FETÖ’cü de birçok genç kızın öldüğü yangını oh oldu dercesine “Bu millet cemaatin eğitim kurumlarını çok arayacak” şeklinde paylaşımda bulundu.

İşte o paylaşımlar;
 
Haşhaşi Fetullahçılar’ın hangi kafayla bunları söyledikleri bilinmez ama bu millet onların gerçek yüzlerini çoktan gördü. Terör örgütüne yapılan operasyonları engellemek isteyen FETÖ mensubu kişiler, insanların acısından kendilerine rant sağlamaya çalışıyor ve bu olayı da her zaman İslam’ı kullandıkları gibi yine İslam’a bağlamaya çalışıyorlar.

Genç beyinleri de İslami değerleri kullanarak kandırmaya çalışan FETÖ’cülerin bu yaptığı ise ilk değil. FETÖ’cülerin yeni gündeminde bugünlerde sayıları artan itirafçıların önüne geçmek için uyduruk rüyalar ortaya atıp bunu da kendi aralarında yayma çalışmaları var. 

 

Konular: twitter, yangın, fetö,

Yorumlar