ÖZEL HABER

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ FETÖ İLE YAŞADIKLARINI NEDEN ANLATMIYOR?

Spor camiasının yakında tanıdığı Başakşehir Spor Kulübü ve Kulüpler birliği başkanı Göksel GÜMÜŞDAĞ'ın 15 Temmuz sonrası FETÖ ile ilgili yarım ağız açıklamaları kamuoyunu tatmin etmedi. Birçok insanın FETÖ ile ilgili yaşadıklarını TV'lerde, gazetelerde anlatırken Göksel GÜMÜŞDAĞ'ın sessizliği akılları...

GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ  FETÖ İLE YAŞADIKLARINI NEDEN ANLATMIYOR?
Kulüpler Birliği ve Başakşehir Spor Kulübü Başkanı Göksel GÜMÜŞDAĞ, 15 Temmuz sonrası "Bu hain FETÖ ile ciddi mücadele etmemiz ve spor camiasından bu yapıyı kazıyıp atmamız gerekiyor" diye açıklama yapmıştı.

Ancak bir zamanlar Galatasaray'da yöneticiyken Hakan ŞÜKÜR, Okan BURUK ve Emre BELÖZOĞLU gibi futbolcuları Pensilvanya'ya götüren, FETÖ imamları ile devamlı görüşen, Galatasaray'da FETÖ'nün rahat hareket etmesini sağlayan kişi Göksel GÜMÜŞDAĞ' DAN başkası değildi. Bu FETÖ sempatizanlığını ve Pensilvanya organizasyonlarını Milli Takım'da görev yaparken de devam ettiren Gümüşdağ, "ŞİKE" sürecinde tutuklanıp bu hain yapıyı tanımış oldu.Birçok insanın savcılara - TV'lere - gazetelere bu hain FETÖ ile yaşadıklarını anlatırken Şike davasındaki tapelerde Hakan ŞÜKÜR'ÜN "Göksel GÜMÜŞDAĞ bizim çantamızı taşırdı, aramızdan su sızmazdı" da demişti.

Bu hain FETÖ'nün Spordaki sistemini deşifre edilebileceği bilgilere sahip olduğu tahmin edilen GÜMÜŞDAĞ'ın sessizliği anlaşılır gibi değil.

Şike sürecinde hapse atılan ve 15 Temmuz sonrası FETÖ terör örgütüne ateş püsküren Göksel GÜMÜŞDAĞ'ın, Ülkemiz ve Türk Spor Camiası için yapması gereken görev; Bu hain yapı ile yaşadıkları ne varsa, isim isim açıklaması ve FETÖ mensuplarının futbolcuları, hakemleri, teknik direktörleri nasıl ele geçirip kullandıklarını anlatmasıdır.

Türkiye Haber Merkezi olarak, yıllarca FETÖ'ye gönül veren, onlara inanan ve hizmet eden Göksel GÜMÜŞDAĞ'ın kamuoyunun tatmin olacağı açıklamaları yapmaması halinde peşini bırakmayacağımızı belirtmek istiyoruz.

Konular: göksel gümşdağ, emre belözoğlu, 15 temmuz, fetö,

Yorumlar