ÖZEL HABER

Goygoycu Gırgır ülkücüleri hedef aldı

Gırgır dergisi yine mizah adı altında siyasileri hedef aldı. Gırgır bu haftaki sayısında ülkücüleri çok kızdıracak bir kapağa imza attı.

Goygoycu Gırgır ülkücüleri hedef aldı
Mizah adı altında siyasileri özellikle de Reis-i Cumhur’u ve AK Parti’yi hedef alan Gırgır dergisi bu haftaki sayısında yine saçmalamaya imzasını attı.

Bugünlerde gündemde olan başkanlık sistemiyle ilgili olarak MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin açıklamalarını mizah konusu yapmaya çalıştı. Gırgır ayrıca ülkücülerin sembolü olan ‘kurt’ resmiyle de dalga geçerek ülkücülerin değerlerine saldırdı.

İslam , AK Parti ve Yeni Türkiye düşmanlığı yapan Gırgır her fırsatta saldırılarına devam ediyor. MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi resmettiği  kapakta Reis-i Cumhur’a da yer veren Gırgır bu kapağıyla milyonları kızdıracak.

Yeni Türkiye’nin ilerlemesini ‘mizah’ adı altında eleştirmeye çalışan Gırgır daha önceki sayılarıyla da bunu göstermişti.

15 Temmuz FETÖ darbe girişiminin hemen ardından çıkardığı kapak resmiyle de terörün ve darbenin destekçisi olduğunu açıkça ortaya koyan ‘Gırgır’ kapağa “Darbe engellendi ama Erdoğan halkı sokaklara çağırmaya devam ediyor…” yazısını yazmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a karşı linç kampanyası yürüten Gırgır daha önceki kapaklarından birinde de tek sözüyle milyonları meydana döken Reis-i Cumhur’u kendi ülkesinde terör yaptırdığı yalanıyla okuyucularına aktarmıştı.


 

Konular: devlet bahçeli, Dergi, ülkücü, gırgır,

Yorumlar