ÖZEL HABER

Hürriyet muhabirinden FETÖ'cü darbeye destek!

Hürriyet muhabiri çalışanı Turan Ünsal, 15 Temmuz FETÖ darbe gecesiyle ilgili sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla Doğan Medya'nın darbecilerle aynı zihniyette olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Hürriyet muhabirinden FETÖ'cü darbeye destek!
Doğan Medyası’nın Hürriyet muhabiri Ünsal Turan, darbeye açıktan destek verdi.Sosyal medya üzerinden yazdığı “ Sevgili Dostlar beklediğimiz gün bugün. Asker harekete geçti.” şeklindeki paylaşımıyla çalıştığı medyanın zihniyetini bir kez daha açığa çıkarttı.

FETÖ darbe girişimine karşı olduklarını iddia eden Doğan Medya çalıştırdığı elemanların zihniyetini görmezden geldi. Turan’ın darbeyi, beklediği haber gibi paylaşması, halkı galeyana getirmeye çalışması Doğan Medya’nın FETÖ’cülerle olan bağlantısını akıllara getirdi. Çalışandan bir nebze sorumlu olmayabilir desekte Turan’ın hala Doğan Medya’da çalışması düşüncelerimize haklı bir gerekçe sağlıyor.

“BEKLEDİĞİMİZ GÜN GELDİ”

Doğan Medya’nın yurtdışı sorumlusu olan Ünsal Turan kendi ülkesinde darbe isterken başka ülkelerde demokrasi savunuculuğuna soyunuyor. Daha önce Hz. Muhammed’le ilgili alçakça karikatür çizen kişiyle röportaj yapan Turan o hain adama yapılan eleştirilere karşı adamın eleştirilere nasıl dik durduğunu ve demokrasiden ödün vermediğinden bahsediyor. Anlaşılan o ki Turan’ın kafasındaki demokrasi anlayışı normal demokrasiden çok farklı. Başkasının inancına alçakça saldırı yapan adamın duruşunu demokrasi olarak yorumlayan Turan demokrasiyle alakası olmayan 15 Temmuz FETÖ darbe girişimiyle ilgili “Beklediğimiz gün geldi.” dedi.

“SÜPER, TAM ZAMANI, BİRAZ SABIRLI OLALIM”

FETÖ savunucusu Turan’ın sosyal medya üzerinden yazdığı “Sevgili dostlar beklediğimiz gün bugün. Asker harekete geçti.” ifadelerinin altına arkdaşlarının yazdığı yorumlarda, onların zihniyetlerinin aynı kirlilikte olduğunu gösterdi. Arkadaşları tarafından “Süper”, “Tam zamanı”, “Sevinmeyelim, darbe olsa hükümet açıklama yapamaz.” yorumları yapıldı.

Ayrıca yine Turan’ın arkadaşlarından İbo Demir adlı kullanıcının “Biraz sabırlı olalım bekleyip görelim, Konuştuğumuz şahıs RTE öyle çok kolay olacağını sanmıyorum inşallah yanılıyorumdur.” şeklinde yaptığı açıklama akıllarındaki düşüncelerinin ne kadar tehlikeli olduğunu ortaya çıkardı.

“BAHÇELİ ZATEN BAŞKA BİR İŞE YARAMAZDI”

Mhp Lideri Devlet Bahçeli’nin Başbakan’ı arayıp destek vermesiyle Türkiye’de iyi işlerin olacağından korkacak olacak ki “Bahçeli Başbakan’ı aramış desteğini bildirmiş zaten başka işe yaramazdı.” paylaşımında bulundu.DARBE BİLDİRİSİNE SEVİNDİ


Ayrıca Ünsal Turan TRT’de okunan FETÖ’cü darbecilerin korsan bildirisini de başaracaklarına ahmakça inanmış olacak ki büyük bir heyecanla bu durumu da sosyal medya hesabında “TRT’ye el konuldu..TRT1 kanalında şu an canlı yayında darbe bildirisi okunuyor. Okunan bildiride ‘Yurtta Sullh Konseyi’ ifadesi kullanıldı.” şeklinde paylaştı.

DARBE BAŞARISIZ OLUNCA KIVIRDI

Cunta şakşakçısı Turan, darbe kalkışmasının halk tarafından püskürtülmesiyle birlikte çark ederek, 16 Temmuz sabahı sosyal medyadan yaptığı  “Arkadaşlar, Türkiye’de yaşanan üzücü olayın ardından söyleyebileceğim tek şey, askeri darbeyi desteklemiyoruz ama bizim askerimiz diğer ülkelerin askeri gibi değil. Her zaman demokrasi, laiklik ve Türkiye Cumhuriyetinin koruyucusu olmuştur.” paylaşımıyla kendilerini yine komik duruma düşürmüş oldular.

Şimdi soruyoruz Doğan Medya’ya. Madem FETÖ darbe girişimine karşısınız o halde FETÖ cuntacılarına destek veren vatan haini omurgasız gazeteci müsveddesi Turan Ünsal’ı neden hala bünyenizde çalıştırıyorsunuz?

Konular: turan ünsal, muhabir, doğan medya, fetö,

Yorumlar