ÖZEL HABER

İkiyüzlülükte üstüne olmayan FETO!

FETÖ lideri Fetullah Gülen'in ikiyüzlülüğünü ortaya çıkaran bir videosu daha paylaşım rekorları kırıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaretler savuran FETO 90'lardaki yaptığı konuşmasında ne olursa olsun bir cumhurbaşkanına, başbakana hakaret edilmemesi gerektiğini söylüyor.

İkiyüzlülükte üstüne olmayan FETO!
FETÖ lideri Fetullah Gülen’in  90’ların sonunda  yaptığı konuşma bir skandala daha imza attı. Teröristbaşının yaptığı konuşmada “Beğenmiyorsanız beğenmeyin. Fakat bir parlamenter karalanamaz. Hele ülkenin başındaysa reis-i cumhursa, başbakansa hiç karalanamaz.” dediği görüntüleri ortaya çıktı.

O günlerde etrafındakilere başbakana, cumhurbaşkanına ne olursa olsun hakaret edilmemesi gerektiğini tavsiye eden FETO, seçimle başa geçmiş bir Reis-i Cumhur’a ettiği hakaretle yine ikiyüzlülüğünü ortaya çıkartıyor.

Daha önce de başörtüsü düşmanı Bülent Ecevit’e şefaat edeceğini söyleyen FETO başı secdeye giden bir cumhurbaşkanına ağza alınmayacak hakaretler ediyor.

Yaptığı konuşmaları karşılaştırıldığında saçmalıkları daha net ortaya çıkan Fetullah Gülen başka bir videosunda da Tansu Çiller hakkında ''Başınızda bir avrat var onun aleyhinde olamazsınız.Milletinizi temsil ediyor.''  şeklinde konuşmuştu. 

Şimdi soruyoruz bu adamı savunanlara başörtüsü düşmanına şeffat edeceğini söyleyen, Çankaya'da içki kadehlerini kaldıran cumhurbaşkanına hediyeler gönderen ancak başı secdeye giden bir cumhurbaşkanına hakaret eden bir adam din adamı olabilir mi hiç?


 

Konular: terör, fetö, fuetullah gülen, darbe,

Yorumlar