ÖZEL HABER

Kılıçdaroğlu iddiaları elinde patlayınca eski yalanları ortaya döktü

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi üzerinden bir iftira kampanyası başlatan Kılıçdaroğlu, eline tutuşturulan sahte evraklar patlayınca eski defterleri açarak skandalı skandal ile kapatmaya çalıştı. Ancak o skandal da yıllar önce MİT tarafından yalanlanmıştı.

Kılıçdaroğlu iddiaları elinde patlayınca eski yalanları ortaya döktü

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen "Eşitlik ve Adalet Kadın Buluşması"nda yaptığı konuşmada daha önce yaptığı “Salı’yı bekleyin” çıkışına MİT tarafından yalanlanmış iddiayı gündeme getirerek yine bir skandala imza attı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve ailesi üzerinden bir iftira kampanyası başlatan Kılıçdaroğlu, eline tutuşturulan sahte evraklar patlayınca eski defterleri açarak “Reza Zarrab'a devletin gizli belgelerini senin bakanların verdi. MİT seni bilgilendirdi” diyerek skandalını skandal ile kapatmaya çalıştı. Halbuki bu konu hakkında mahkemeye gönderilen belgede, bu iftira da yalanlanmıştı. Köşeye sıkışan Kılıçdaroğlu artık ne yapacağını şaşırdı ancak bir takım sözde medya avareleri hala bu 'çarkçı' müdürün iftilarını köpürtmekte.

İşte mahkemeye sunulan rapor...

Asılsız iddiaları yaymaya çalışan KK'nın tetikçileri...

Daha önce MİT'in raporunun haber olduğu yayın...

Emrah Yeşilduman/THM Analiz

Konular: kemal kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanı erdoğan, MİT, kılıçdaroğlu

Yorumlar