ÖZEL HABER

Meral Akşener Halk TV'de

FETÖ ablası Meral Akşener sırtını dayadığı FETÖ'cülerin sonunun geldiğini görünce şimdi de sırtını Kemalistlere dayadı. Akşener Halk TV'ye katılıp darbe yanlısı kanalla gündemi değerlendirdi.

Meral Akşener Halk TV'de
Fetullahçı Terör Örgütü’nün desteğiyle MHP’de genel başkan seçileceği hayallerine dalan ancak bunda başarılı olamayan Meral Akşener terör propagandası yapan, darbeyi savunan Halk TV’ye çıktı.

FETÖ’cü Akşener, aklındaki sinsi planları 15 Temmuz darbesini püskürten millete satmak için, canlı yayında darbe bildirisi okuyan, her fırsatta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve MHP lideri Devlet Bahçeli dahil onunla beraber olanlara hakaret etmekten çekinmeyen Halk TV’ye çıkarak tekrar bu ülkeye ihanetini gösterdi.

FETÖ'den sonra Halk TV

Daha önce de FETÖ’ye yönelik yapılan operasyonlara karşı çıkan Akşener, FETÖ’nün sona geldiğini anlayınca bu sefer kendini Halk TV zihniyetine dayadı.

FETÖ’nün genç beyinleri en iyi yıkadığı okulların kapatılmasında polis barikatlarının önünde yer alan Akşener, polislere karşı çıkmış ve FETÖ çığırtkanlığı yapmıştı. Terör okullarını da ‘ecdat yadigarı’ olarak tanımlayan Akşener’in giydiği kıyafet de dikkat çekmişti. Tesadüfi olmayacağı kesin olacak şekilde İngiliz protestocusuyla aynı kıyafeti giyen Akşener’e zaten İngiliz basını desteğini medyadan da göstermişti.

İşte o fotoğraflar;
 
MHP’de genel başkan olmak için, 15 Temmuz darbesini gerçekleştiren FETÖ’ye sırtını dayayarak milletin arkasından iş çeviren ve karşı olduğu iktidara karşı alçakça muhalefet yapmayı seçen Akşener, darbe yanlısı kanalda “Biz muhataplarımızla yüzümüz açık, göze göz, dişe diş hesaplaşırız.” diyerek iki yüzlülükte bulundu.

Akşener yayında katıldığı programı övmeyi de unutmadı.
 

Konular: mearl akşener, fetö, halk tv, mhp,

Yorumlar