ÖZEL HABER

Nurcuların Yeni Asya'sı PKK'nın 'hayır'cı saflarında!

FETÖ'nün 17/25 Aralık'ta Recep Tayyip Erdoğan'a ve hükümete yönelik oluşturduğu algı operasyonlarına destek veren ve FETÖ'nün darbe girişimini neredeyse savunan, Yeni Asya'nın sözde Nurcuları anayasa değişikliğine ilişkin 16 Nisan'da yapılacak referandumda "Demokrasi için Hayır" manşetiyle...

Nurcuların Yeni Asya'sı PKK'nın 'hayır'cı saflarında!
Türkiye siyasi tarihinin en karanlık dönemlerinden biri olan 28 Şubat sürecinde toplumun büyük bir kesimi itibar suikastine tabi tutulmuş, insanlar inancı sebebiyle yıllarca küçük düşürülmeye çalışılmış, başörtülü kadınlar türlü hakaretlere maruz kalmıştı. Bu karanlık dönemi özlemiş olmali ki kendilerini sözde Nurcu olarak gören Yeni Asya grubu halkın çıkarı için hiç bir çabada bulunmayan camileri ahıl yapan, ezanı türkçeleştiren CHP zihniyeti, PKK, HDP ve FETÖ ile aynı safta yer almaları onlarında kirli işler içinde olduğunu göz önüne serdi.

2007 yılında Cumhurbaşkanını halkın seçmesini öngören anayasa değişikliğine FETÖ yargıya egemen olsun diye destek veren Yeni Asya'nın nurcuları, bu alçak propaganda ile PKK, HDP, CHP ve FETÖ ittifakının savunduğu 'hayır' cephesi saflarında yer aldı.  

Yeni Asya paçavrası: Hayır diyelim

Yeni Asya paçavrası referanduma iki gün kala  "Demokrasi için Hayır" manşetiyle çıktı. Gazete "Pazar günü sandığa gidelim ve hukuk, adalet, demokrasi için 'hayır' diyelim" diye yazdı. 

Konular: yeni asya, 28 şubat, pkk, erdoğan,

Yorumlar