ÖZEL HABER

Reis-i Cumhur'dan gençlere sesleniş!

Sosyal medyada hemen hemen her gün başlatılan linç kampanyalarına bugün bir yenisi daha eklendi. Kaos ortamından beslenenler, iç savaş çığırtkanları bu kez #AkSilahlanma başlığı altında karalama kampanyasına başladı.

Reis-i Cumhur'dan gençlere sesleniş!
Sosyal medyada AK Parti’ye karşı başlatılan karalama kampanyası durmak bilmiyor. Bugün yine Twitter’da açılan başlıkta sanki AK gençlik silahlanıyormuşçasına ve onlardan bu isteniyormuşçasına bir algı operasyonu başlatıldı.

Eli Kur’an’lı göğsü imanlı gençlerin silahlandığı iftirasını atan bir grup gezici ve fetöcü ortak akıllar amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacaklar. Onlar iftira attıkça bizler iftiralarını belgelerle çürüteceğiz. #AkSilahlanma zırvalığına en iyi cevap olarak da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti Gençlik Kongresi'nde gençlere hitaben yaptığı konuşmasındaki 'gençlik hayalini' hatırlatmak istedik.

AK gençliğin silahlandırıldığı iftirasında bulunan çapulcu çetesi, 'Başkan'larının AK gençliğe bulunduğu tavsiyeleri görmemekte ısrarlı olmaya devam ediyorlar.

Gezi olaylarında kaldırım taşlarını söküp polise atan, durakları kırıp döken, milletin iş yerlerine zarar veren, yakıp yıkan gençlere bu yolu gösterenlere inat gençliğe seslenen Reis-i Cumhur onlara kendilerini iyi bir şekilde yetiştirmelerini tavsiye etti.

Kendi çocuklarının üstüne titreyen ama halkın çocuklarına silahlanıp dağa çıkmaları tavsiyesinde bulunan, gezi olaylarında tüm tehlikelere rağmen gençliğe dışarı çıkın çağrısında bulunup vatanına, milletine kırdıran zihniyetlere karşı Reis-i Cumhur gençlere okuma tavsiyesinde bulunup kavga etmek isteyenlere karşı sabredilmesi gerektiği öğüdünü verdi. Reis-i Cumhur gençlere hayırlı bir yol teşvik ederken Twitter’da kirli algı operasyonlarıyla 15 Temmuzlar geçiren aziz milleti kandırmaya çalışanların kendi yolundan giden gençlerine verdiği tavsiyeler gezi olaylarında açık bir şekilde görüldü.

AK Parti’de silanlanma olduğu iftirasını ortaya atıp kendini vatansever sayan omurgasızlar şunu bilmelidir ki gerçek vatanseverler söz konusu vatansa silaha gerek kalmadan tanklara, tüfeklere kafa tutmayı bilenlerdir. Vatanı için hiç düşünmeden eli silahlı darbeci askerlere elinde silah olmadan iman kuvvetiyle kendini dışarı atanlardır.

Millet, dün olduğu gibi bugün de kaos ortamı oluşturmaya çalışanların beyhude oyunlarına fırsat vermeyecektir.

Konular: twitter, Sosyal medya, ak parti, Recep Tayyip Erdoğan,

Yorumlar