ÖZEL HABER

Sol basının kahramanlaştırdığı İrem Esmer, terör ve terörist destekçisi çıktı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla, Bilgi Üniversitesi'nde düzenlenen bir etkinliğe yönelik bıçaklı ve tekbir getirilerek gerçekleştirildiği iddia edilen saldırı, düne damgasını vurdu. Tabii ki o saldırıda yaralanan İrem Esmer de. Sol (!) zihniyete hizmet eden basının bir anda yere göğe sığdıramadığı bu kadın ise, YPG'yi ve...

Sol basının kahramanlaştırdığı İrem Esmer, terör ve terörist destekçisi çıktı
8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla dün, Bilgi Üniversitesi'nde bir etkinlik düzenlendi.

Bu etkinliğe kimliği henüz belirlenmeyen ve çalıların arasına saklanmış bir kişinin, tekbir getirdiği iddia edilerek, bıçakla kadın öğrencilere saldırması damga vurdu. Bir kadın öğrenci aldığı tekme ile kaşı patlarken, gözünden yaralandı.

İşte bütün hikaye ve oyun bu kısımdan sonra başlıyor...  Nasıl mı? Buyrun..."Tekbirli, bıçaklı saldırı"

Saldırının gerçekleşmesinin ardından, ülkemizdeki gerçek habercilikten bihaber, kendini terör seviciliğine vurmuş, sol zihniyetine gayet başarıyla hizmet eden basın organları olayı 'Tekbirli' saldırı olarak, servis etti.

Aslında o basın organlarının buradaki haber değeri, 'Nasıl olur böyle bir şey?' diye kudurdukları meseleden çok, bir kadının saldırıya uğramasından çok, olayın 'Tekbir' getirilerek gerçekleştirilmiş olmasıydı.

Doğru ya Tekbir'in altını çizmezlerse, üzerine basa basa vermezlerse, kuyruğuna basılmış kedi gibi ciyaklamazlarsa nasıl İslam düşmanlığı yaratabilirler, nasıl önyargı oluşturabilir, nasıl algı operasyonu düzenleyebilirler ki?

On yıllardır özellikle üniversitelerde gerçekleştirilen bu tip saldırılarda ya da karşıt görüşlü kitlelerin münakaşalarında, 'Tekbirli' saldırı safsatalarınızdan biz usandık ama siz hala bıkmadınız...

  

Teröristleri kucaklayan bir terör sevici

Gelelim saldırıya uğrayan hanım kızımıza. Hanım kızımız diyoruz çünkü, bizim çok bilmiş sol cenap öyle servis edip kahramanlaştırarak, göklere çıkardı ya(!). İrem Esmer adlı bu kadın hakkında ufak bir araştırma yapıldığında karşınıza çıkan şey, Gençliğin Devrimci Güçleri/DEV-GÜÇ adlı hükümet karşıtı bir fraksiyona üye olduğu, Suriye'de, Rojava'da, Münbiç'te öldürülen YPG/PKK'lı teröristlere kucak açan ve destekleyen paylaşımları ve aslında öyle çok da masum olmadığı oluyor.

Dayak yediği, saldırıya uğradığı söylenerek mağdur edebiyatının kurbanı yapılan ve kahramanlaştırılan bu kadının, terör ve terörist destekçisi olduğunun ortaya çıkması ise çok uzun sürmedi.Bu paylaşımlarının deşifre edilmesinin ardından ise İrem Esmer, hesabını gizlemeyi kendince uygun gördü(!).

Destekçileri de terörist!

Öyle ki bu kadını sosyal medyada destekleyenler de terörist! İstanbul Çağlayan Adliyesi'nde, Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ı şehit eden DHKP-C'li teröristleri haklı bulan ve savunan terör sevicileri, aynen bu kadını da öyle desteklediler.

Bu teröristlerin apaçık ortaya çıkarılmasının ardından ise, bu isimler hesaplarını kapatarak ortadan kaybolmayı tercih etti.16 Nisan'a kadar provokeler devam edecek

Öte yandan böyle, basın organlarının çeşitli provokatif söylemleri ile toplumu ikiye bölmeyi hedefleyen bir olayın, Anayasa değişikliğine ilişkin 16 Nisan'da yapılacak olan referandum öncesine denk gelmesi de oldukça manidar.

Çünkü bu tip eylemlerle planlanan amaçlar belli, Türkiye üzerine oynanan oyunlar belli. Yarın bir başörtülüye de saldırı olabilir, bir şort giyen mini etek giyen bir kadına, uzun sakallı, sarıklı bir adama da saldırı gerçekleştirilebilir.

Bu değişmeyen provokasyonlar milletin yeterince midesini bulandırmaya başladı, en azından durun ve henüz ne olduğunu bilmeden kahramanlaştırdığınız insanların ve okuduğunuz haberlerin profillerine bir bakın...

Konular: bilgi üniversitesi, 8 Mart dünya kadınlar günü, saldırı, irem esmer,

Yorumlar