ÖZEL HABER

Star TV tarafını belli etti!

Star TV 3 Ocak 2017 tarihli Ana Haber bülteni ile birlikte tarafını belli etti. Türk milletine hakaret eden Barbaros Şansal ile başlayan algı operasyonunda en ön safa geçen Star TV'ye göre Barbaros Şansal millete hakaret etmemiş. Öyle algılanmış.

Star TV tarafını belli etti!
Türkiye Haber Merkezi Özel Haber

Star TV Ana Haber geçtiğimiz gün ilginç bir habere imza attı. Star ana haber sunucusu Nazlı Çelik, tüm Türk halkına ağır hakaretler eden, twitter hesabından patlama günü sunni şii ayrımcılığını körükleyen paylaşımlar yapan Barbaros Şansal denen terzi yamağının tutuklanması haberini keder içinde sundu.

Haberlerinde Barbaros Şansal'ın ettiği onlarca hakaretten hiç bahsetmezlerken, havaalanındaki halkın tepkisini ise üzerine basa basa gösterdi.  

Barbaros hakaret etmemiş öyle algılanmış!

Haberi sunan Nazlı Çelik, canlı yayında şu ifadeleri kullandı: Barbaros Şansal Twitter'dan hakaret olarak ALGILANAN mesajlar paylaştı... Yani Ferit Şahenk'e ait Star TV kanalının ana haber bültenine göre Barbaros Şansal'ın, tüm bu halk için söylediği sözler hakaret değil... Bokunda boğul Türkiye... Yeni yıl size girdi... gibi daha sayamayacağımız bir çok söz Nazlı Çelik'e göre hakaret değil. Vatandaşlar tarafından öyle algılandı.

Star'a göre önemli olan Şansal'ın ne dediği değil halkın tepkisi

Bu millete ağza alınmayacak hakaretler ettiği için insanların verdiği tepkiyi ise izleyicilerinin gözlerine sokan Star TV Barbaros Şansal'ın ne dediğinden ise 
birkaç saniye bile olsun bahsetmedi.

Star TV ne yapmaya çalışıyor?

Bu kadarla da kalmadılar. Bildiğiniz üzere Barbaros Şansal denilen terzi yamağı Türk milletine bunca hakareti ettikten sonra bir de Türkiye'ye Atatürk'lü bir
tişortla gelmeye kalkmıştı. Bu Algı operasyonunun başlangıcıydı. Operasyonun devamını bakın Star tv Barbaros haberinden sonra nasıl getirdi.

Laiklik elden gidiyor çığırtkanlığı

Nazlı Çelik, Barbaros haberinden hemen sonra Van'da öğrencilere verilen yüzme dersinde haremlik selamlık uygulaması isimli bir habere yer verdi. Bununla da kalmadı... Haberin girişinde  ve çıkışında kendi düşüncelerini dile getiren Nazlı Çelik'e göre bırakın yüzme dersinde bayan ve erkeklerin ayrılmasını düşünülmüş olması bile vahimmiş.
 

Konular: algı operasyonu, barbaros şansal ne dedi, star tv, barbaros şansal tutuklandı mı,

Yorumlar