ÖZEL HABER

Terör örgütlerine sahip çıkan Almanya

Türkiye'den kaçan teröristlere sahip çıkan ve ülkesinde PKK mitinglerine izin veren Almanya'da yine PKK mitingi yapılıp bebek katili Abdullah Öcalan flamaları taşınmasına izin verildi.

Terör örgütlerine sahip çıkan Almanya
TÜRKİYE HABER MERKEZİ / ÖZEL HABER

Terör örgütüne üye olmaktan ve propagandasını yapmaktan dolayı tutuklanan HDP eş başkanlarının ve milletvekillerinin tutuklanmasına en büyük tepkiyi gösteren Almanya, ülkesinde PKK mitinglerine izin veriyor. Geçtiğimiz günlerde Aleviler Birliği Federasyonu adı altında Almanya Köln’de yapılan mitingde terör örgütü PKK’ya ait flamalar yer alırken teröristbaşı Öcalan lehine de sloganlar atıldı.FETÖ ve PKK terör örgütlerine her fırsatta sahip çıkan Almanya buna ilk defa izin vermiyor. Daha önce Almanya’da defalarca PKK’nın mitinglerine izin verilip teröristbaşı Abdullah Öcalan’ın bulunduğu flamalar taşındı.Cumhurbaşkanı'nın telekonferansına izin vermemişlerdi

31 Temmuz’daki  Demokrasi Mitingi’ne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferansla Almanya’daki Türk vatandaşlarına bağlanmasına izin vermeyen Almanya, terörist Salih Müslim, Selahattin Demirtaş gibi isimlerin ise PKK mitinglerinde bizzat konuşma yapmasına izin vermişti. Türkiye’nin dostları olduğunu iddia eden Almanya, Cumhurbaşkanı’nın telekonferans yöntemine izin vermezken daha önce terör örgütü PKK’nın omurgasız başlarından olan Murat Karayılan’ın yine Almanya’da yapılan mitingine telekonferansla bağlanmasına izin vermişti.

İşte o kare;Sultanın huzurunda çıkmış suçlu vali gibi...

Ülkesinde FETÖ, PKK ve Doğan Medyası’nın Türkiye düşmanlığı yapan, devletin sırlarını ifşa eden gazeteci bozuntularına sahip çıkan Almanya, başbakanları Merkel’in Erdoğan’ın yanında nasıl ‘sultanın huzuruna çıkmış suçlu vali gibi’(!) durduğunu unutmuş olmalı. Çin’deki G-20 Zirvesi’nde Erdoğan ve Merkel’in yaptığı görüşmede kocaman Türk bayraklarının yanında küçük bir Alman bayrağının bulunması Alman ve dünya basınında büyük yer edinmişti.

İşte o kare;PKK defilesi

Terör örgütü PKK’nın rahatça etkinlik yapabildiği Almanya’da PKK sempatizanlarının defile yapmasına bile izin veriliyor. Yaptıkları defilede PKK terörünün flama renklerini taşıyan ve dağda teröristlerin giydiği çuvallar sergileniyor.

Türkiye’ye karşı Türkiye düşmanlığı yapan her kesime sahip çıkan Almanya’ya yakın tarihte Avrupalı devletlerden aldığı en büyük darbe olan Versailles Antlaşması’nı ve dünyada gelmiş geçmiş en büyük soykırımlara imza atan atası Hitler’i hatırlatmakta fayda var!

Sosyal medyada tepki gösterildi

Almanya'nın Türkiye düşmanlığı yapıp terör örgütlerine destek vermesi ise tepkiyle karşılandığı gibi Twitter'da Almanya aleyhine hashtag açıldı.

Terör sizi de bulur!

Türkiye Haber Merkezi olarak sizlere son çağrımız; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da dediği gibi teröre destek verenler bilmelidir ki terör belası bir gün bumerang gibi sizi de vuracaktır. Siz teröre yataklık yapmaktan dolayı tarih boyunca anılacaksınız.

TÜRKİYE HABER MERKEZİ / ÖZEL HABER

Konular: pkk, fetö, türkiye, almanya,

Yorumlar