ÖZEL HABER

Terörün sesine, CHP'li vekilllerden ağlamalı destek!

1985 yılında Özgün ve folk-rock müziği adı altında kurulan ancak sahnelerden çok terörist cenazelerinde boy gösteren Grup Yorum üyeleri için tutuklama kararı verildi.Tutuklanma kararına CHP'li vekillerce sosyal medya üzerinden tepkiler geldi.

Terörün sesine, CHP'li vekilllerden ağlamalı destek!
Turkiyehabermerkezi.com

Müzik maskesi  altında, gençleri zehirleyip, DHKP- C terör örgütüne kazandırmak amacıyla hareket eden Grup Yorum'un tüm üyeleri için tutuklama kararı verildi.Amacı DHKP- C terör örgütütüne insan kaynağı sağlamak olan bu çapulcu takımına CHP'den destek geldi.CHP, terörün besleyiciliğini üstlenen bu topluluğa, "Türküler susturulamaz" sloganlarıyla sahip çıktı.

Tam destek var! CHP'li vekiller Grup Yorum'a ağlıyor

Grup Yorum üyesi; Ali Aracı, İnan Altın, Selma Altın, Sultan Gökçek, Fırat Kıl, Dilan Poyraz, Helin Bölek, Abdullah Özgün tutuklandığı bildirildi.

Bilindiği gibi, Savcı Selim Kiraz'ın şehit edilmesiyle ilgili gündeme gelen yasadışı sol örgütlere destek veren Grup Yorum üyeleri geçtiğimiz yıl Tunceli'de polise saldıran ve çıkan çatışmada öldürülen DHKP-C'li teröristin mezarı başında marşlar  söylemişlerdi.

CHP "Türküler susturulamaz" olarak nitelendirdi

Grup Yorum üyelerinin tutuklanmasının ardından, CHP'li vekiller sosyal medya üzerinden "Türküler susturulamaz" sloganları attı. İşte o tweet'ler:
CHP, Grup Yorum'a neden sahip çıktı? O gerçek neydi?

Terörist cenazelerinde boy gösteren sözde müzik topluluğuna CHP'nin destekte bulunması bilinen senaryolar içinde sadece bir karakter. CHP ile ilgili, "neden bu terör besleyicisi müzik gurubuna sahip çıktı?" sorusu, partinin HDP'ye desteğiyle aynı doğrultuda. MHP lideri Devlet Bahçeli'nin, "CHP'nin içine HDP kaçmış durumdadır" sözünden yola çıkılacak olursa; CHP'nin içine 'terör desteği' kaçmış demek doğru olacaktır.

CHP'li vekillerin DHKP-C'yi besleyen bu müzik topluluğun yanında durması, kanat germesi ideolojik bir durum olup, şaşırtmayan bir gerçektir... CHP'nin terör örgütü besleyecilerine arka çıkıp, yeri geldiğinde onlar için ağlıyor olabilmesi bir Türk vatandaşı gözünden açıklanabilir bir durum değildir.

Ve açıkça anlaşılması gereken bir gerçek var ki; Türkiye'nin önüne set olan her türlü olay, CHP'den destek görüyor.

Grup Yorum'u tanıyalım

​Şarkılarıyla beyin yıkadılar


Şarkılarıyla vatana kurşun sıkan teröristleri birer kahraman gibi yansıtan, gençleri zehirleyip DHKP-C terör örgütü'ne kazandırıyorlar.

DHKP-C, müzik adı altında elaman temini için sanatı bir araç olarak kullandı. Anadolu'dan okumak için gelen gençler, Grup Yorum ile cezbedilip, örgüt, 'bedava gitar-saz' kurslarıyla gençlerin beyinleri yıkanıp ikna edildi.


 

AK Parti ve Adalet Bakanlığı binasına saldırı düzenleyen DHKP-C'li terörist Hasan Biber'in Grup Yorum üyeleri ile irtibatta olduğu böyle görüntülenmişti.
Terörist cenazesinde gözaltına alınan Grup Yorum solisti Selma Altın'ın, canlı bomba İbrahim Çuhadar'la yan yana olan bir fotoğrafı böyle ortaya çıkmıştı. Çuhadar'la aynı sahnedeler.
'Müzik yapıyoruz' diye teröre hizmet ettiler

Grup Yorum olarak isimlendirilen topluluk, müzik yapmayıp gençleri kandırıyor. Devrimci parolasında olan bu müzik gurubu, DHKP'C terör örgütünün gençleri zehirleyip bünyesine katmasına ön ayaklılık yapıyor. Müzik çatısı altında terör örgütünün sesi olarak sahnelerde görev alıp, teröre hizmet ediyorlar.


CHP içinde barındırdı...

CHP, DHKP-C örgütüne insan kaynağı sağlayan Grup Yorum'un eski solistine milletvekiliği adaylığı vermişti.
 

Konular: dhkpc, pkk, grup yorum, Chp,

Yorumlar