POLİTİKA

"Kılıçdaroğlu Milli Güvenlik sorunu haline geldi"

AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, CHP'nin terör örgütleri ile ilgili yaklaşımlarına sert tepki göstererek, "Türkiye'de milli güvenlik sorunu olarak Kemal Kılıçdaroğlu sorunu yaşanmaktadır." dedi.

"Kılıçdaroğlu Milli Güvenlik sorunu haline geldi"
AK Parti Gaziantep Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, Atatürk'ün kurduğu CHP'nin sırtımızı teröristlere dayadık diyenlerin destekçisi olan bir parti kimliğine büründüğünü belirtti.

İşte Abdülhamit Gül'ün açıklamalarından öne çıkanlar:

"Görmediği metne 'istemeyiz' diyen  bir muhalefet"

1982 anayasasının yürürlüğe girdiği günden beri tartışılan bir anayasa olduğuna dikkat çeken Gül, "Türkiye'nin yeni ve sivil anayasaya ihtiyacı olduğunu sürekli vurguladık. 2 defa masaya oturduk, CHP masadan kaçtığı için gerçekleştiremedik.
Görmediği metin için istemeyiz diyen bir muhalafet anlayışına sahip olan bir muhalefet partisi bu ülkeye bir şey veremez.


"Kılıçdaroğlu Milli Güvenlik sorunu haline geldi"

Teröre destek verenlerle Kartal mitinglerine katılan Kılıçdaroğlu ulusal güvenlik sorunu haline gelmiştir. Türkiye'de milli güvenlik sorunu olarak Kemal Kılıçdaroğlu sorunu yaşanmaktadır. HDP eş başkanları cezaevindeler ama Kılıçdaroğlu HDP eş başkanı gibi siyaset yapmaktadır. Atatürk'ün kurduğu CHP sırtımızı teröristlere dayadık diyenlerin destekçisi ve onların dublörlüğünü yapan bir parti haline gelmiştir.

Konular: kemal kılıçdaroğlu, ulusal güvenlik sorunu, mgk, milli güvenlik sorunu,

Yorumlar