POLİTİKA

Alman RTL ile dalga geçti: Merkel'e selam söyle

Türkiye'deki hemen hemen her terör örgütüne kucak açan Almanya'nın RTL isimli TV kanalının İstanbul'dan, referandum sonuçlarının ardından yaptığı yayın esnasında, Alman muhabire yaklaşan Ahsen TV muhabiri Bülent Yaprakoğlu, "Pert oldunuz, yenildiniz. Merkel'e selam söyle..." diyerek muhabir ile dalga...

Alman RTL ile dalga geçti: Merkel'e selam söyle
Terör örgütlerinin Avrupa'daki ana üssü haline gelen; FETÖ, PKK, DHKP-C gibi Türkiye'de kan döken, işgal girişimine kalkışan terör örgütleri militanlarına sağlamadık imkan bırakmayan Almanya'nın, Türkiye'nin geleceğini şekillendirmek için gittiği tarihi Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandumu öncesinde, 'Hayır' cephesine verdiği destek de başarıya ulaşamadı.

"Merkel'e selam söyle"

Sonuçların açıklanması sonrası harekete geçen Alman RTL televizyonu, İstanbul'da sokağa inerek canlı yayınlara başladığında ise sürpriz misafirlerle karşılaştı. Önce vatandaşların rahatsız olduğu ve demokratik çerçevede protesto ettiği Alman kuruluşun yayını, Ahsen TV muhabiri Bülent Yaprakoğlu tarafından da protesto edildi. Yaprakoğlu, yayın esnasında Alman muhabire yaklaşarak, "Pert oldunuz, yenildiniz. Merkel'e selam söyle..." diyerek dalga geçti.

Konular: Müdahale, muhabir, Angela Merkel, almanya,

Yorumlar