POLİTİKA

Bahçeli: FETÖ'nün darbe sonrasındaki amacı...

MHP lideri Devlet Bahçeli, FETÖ'nün 15 Temmuz'dan sonraki amacının mağdur işlevini büyütmek olduğunu söyledi.

Bahçeli: FETÖ'nün darbe sonrasındaki amacı...
MHP lideri Devlet Bahçeli, düzenlediği basın toplantısı ile partisinin Güneydoğu ve Doğu'yu kalkındırma programını tanıtıtı.

FETÖ'NÜN YENİ AMACI

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Doğu ve Güney Doğu Anadolu'yu kalkandırma programını tanıtırken yaptığı açıklamada, 15 Temmuz darbe girişimine yönelik soruşturmalara ilişkin "FETÖ'nün 15 Temmuz'dan sonraki bir amacı da mağdur kitlesini büyüterek soruşturmaların sekteye uğratılmasıdır. Asıl isimlerin deşifre edilmesi halinde diğer ayakların çorap söküğü gibi geleceğibni bilmek lazım" uyarısında bulundu. 

FETÖ'nün 15 Temmuz ihaneti zaman geçse de unutulmayacak. Türkiye büyük bir güce sahiptir. Bu badirenin de üstünden gelinecektir. Devletin bir tarafı doğrulurken, bir tarafı inişe geçmektedir. FETÖ'nün yıpratmadığı hiçbir kurum yoktur. Türkiye düşmanı çevreler FETÖ ve PKK ile ülkemizin boyun eğmesini istemiştir. PKK, DAEŞ, PYD bilinen terör yöntemlerle üstümüze saldırmış, FETÖ ise devlet içerisinde hareket kabiliyetini artırmıştır. 

PKK NE İSE FETÖ DE ODUR

FETÖ Türk İslam dünyasına düşman kim varsa onunla yumuşak ilişki kurmuştur. Türkiye takiye üstası şarlatanlar, sahte hocalar, Türkiye'ye düşman kim varsa onlarla entrika kardeşliği yapmışlardır.Devletimizi yıkmayı, silahla başaramayanlar ekonomik kurumlarla yeni saldırılara başlıyorlar. FETÖ işbirlikçidir, haindir, vatan millet ve din nefretiyle malul şeytan uşağıdır. PKK kimse, DAEŞ kimse FETÖ tıpkısının aynısı, belki de bir gömlek üstüdür.

BİZİM BEDENİMİZİ ÇİĞNEMEDEN...

Çok şükür darbe teşebbüsü binbir mücadeleyle püskürtülmüştür. İkinci bir darbe teşebbüsü iddiasıyla milleti korkutanlar gaflet içindedir, bu tavırlarından vazgeçmelidirler. Darbecilerin geleceği varsa, Allah'ın izniyle görecekleri de vardır. Öyle bir girişimde bulunacaklar bilsin ki, önce bizim bedenimizi çiğnemek zorunda kalacaklar.

 

Konular: pkk, fetö, darbe, mhp,

Yorumlar