POLİTİKA

Bahçeli HDP'ye sert çıktı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli grup toplantısında HDP'ye sert çıktı. 'Kandil'in hukuku burada geçmez' dedi.

Bahçeli HDP'ye sert çıktı!
MHP grup toplantısında gündemi değerlendiren Devlet Bahçeli'nin gündeminde HDP'li vekillere yapılan terör operasyonu vardı. Seçilmiş kişilerin terörle içiçe olmasının millete ihanet olduğunu vurgulayan Bahçeli herkesin kanun önünde hesap vermesi gerektiğini  söyledi. CHP'nin başından beri bölücülerin avukatlığına soyunduğunu belirten Bahçeli,"Cumhuriyeti kurmakla övünen CHP'nin bu kampanyanın başını çekmesi ve bölücü hainlere destek olması siyasi tarihimize kara leke olarak geçmiştir. CHP'nin bölücülerin avukatlıklarına soyunması maruz görülemeyecektir. " dedi. 

ABD Siyasi miyopluk içindedir

ABD, PKK ile özdeş olan bu terör örgütüne silah vermekte, terörü ödüllendirmektedir. Bu dostluk ve ittifakla bağdaşmamaktadır. ABD, PYD'de destek vererek, PKK terörüne ortaklık yapmaktadır. IŞİD'in Rakka'dan çıkarıldıktan sonra Rakka'ya girecek YPG ve PYD unsurları buradan çıkmayacaktır. ABD siyasi miyopluk içindedir. 
CHP'nin siyasi hainlere sahip çıkması siyasetimiz adına kara bir lekedir. Burada Kandil hukuku değil Türkiye Cumhuriyetinin hukuk geçer. 

Burada Kandil hukuku geçmez 

CHP'nin siyasi hainlere sahip çıkması siyasetimiz adına kara bir lekedir. Burada Kandil hukuku değil Türkiye Cumhuriyetinin hukuku geçer.  PKK terör örgütü sadık maşaları hakkındaki olayları yurt dışında sonuna kadar kullanacaklardır. Kimse terör maşalarının boykot kararının yasını tutacak değildir. 

Bir ahtapot gibi sarmıştır

Gülen çeteleri tüm devlet kurumlarını habis bir ur gibi sarmıştır. Sekiz ayaklı bir ahtapot misali sarmalamıştır. Yaraya neşter vurup bir tasviye kaçınılmazdır. FETÖ'nün ve 15 Temmuz darbe girişiminin siyasi ayağı açığa çıkarılamamıştır. Siyasi ayak açığa çıkarılamadan FETÖ mücadelesi topal kalacaktır.
FETÖ her kurum ve kuruluşa yuvalanmasına rağmen siyaset kurumuna ilgi duymamış bulaşmamıştır. 

Konular:

Yorumlar