POLİTİKA

Bahçeli: Kılıçdaroğlu sabah başka, akşam başka

MHP lideri Devlet Bahçeli, Türkiye'nin dış politikasını eleştiren Kemal Kılıçdaroğlu'na ateş püskürdü.

Bahçeli: Kılıçdaroğlu sabah başka, akşam başka
MHP Siyaset ve Liderlik Okulu'nda konuşan Devlet Bahçeli, Kemal Kılıçdaroğlu'na seslenerek "Kılıçdaroğlu sabah başka akşam başka... Gitsinler damarlarında PKK kanı akan kendi yöneticilerinin yakalarından tutsunlar" dedi.

Devlet Bahçeli konuşmasına şöyle devam etti;

CHP neden korkuyor?

"MHP, sözünün ardında fikri çizgisinin yanındadır. Diyorum ki; 15 Temmuz'da vatan kaybının sınır hattına gelmiştik. İlanı yapılmamış bir Sevr'i yaşayacaktık. Milletimiz paramparça olacaktı. Ülkemizi Suriye ve Irak yapma planları dolaşımdadır.

Tartışılan rejim değildirdir. Bırakalım Türk Milleti hangi sistemle yönetileceğine karar versin. CHP neden korkuyor? Yürürlülükteki rejimin son bulacağını hangi bilgiyle izan ediyor.

Bu CHP değil midir, Cumhuriyet mitingleriyle istikrarsızlığın önünü açan. 2007'de TBMM'de cumhurbaşkanı seçilmiş olsaydı fiili bir bunalımın ortasında bulunmayacaktık.

Sabah başka akşam başka

Sayın Kılıçdaroğlu sabah akşam başka. Pot üstüne pot kırarken 'çarkçıbaşı' ünvanını kimseye vermeye niyetli görünmemektedir. Gitsinler, damarlarında PKK, HDP kanı akan bölücüğü göklere çıkartan vekil ve parti yöneticilerinin yakalarından tutsunlar."

Konular:

Yorumlar