POLİTİKA

Bahçeli'den Baykal'ın skandal 'peygamber' açıklamasına tepki: Halt ediyor

CHP'li Baykal'ın eleştiri yapmak isterken hızını alamayıp, "Böyle bir yetkiyi peygambere versen peygamberi bozarsın" sözlerine bir tepki de MHP lideri Bahçeli'den geldi. Bahçeli skandal sözlere, "Dili bozulmuş birisi, 'beşer şaşar, böyle bir yetkiyi Peygambere versen bozar diyebiliyor', elbette halt ediyor...

Bahçeli'den Baykal'ın skandal 'peygamber' açıklamasına tepki: Halt ediyor
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın referanduma ilişkin eleştirisinde dozu kaçırdığı, "Böyle bir yetkiyi peygambere versen peygamberi bozarsın" sözlerine sosyal medya üzerinden sert tepki gösterdi.

Bahçeli'nin sosyal medya sitesindeki sözleri:

Dilin kemiği yok derler, doğrudur; ama kemiksiz de olsa vurdu mu yatırır. Dil gönülden beslenmedikçe dirlik getirmez, getirse de dengeli olmaz.

Büyük düşünürümüz Yusuf Has Hacib; gözünü kollarsan gönül dilemez. Gönül dilemezse hiçbir şeye tutsak olmaz, diyor, ne güzel söylüyor.

Dili bozulmuş birisi, “beşer şaşar, böyle bir yetkiyi Peygambere versen bozar diyebiliyor", elbette halt ediyor, günaha giriyor.

16 Nisan Referandumundan dolayı uykuları kaçanlar ille de kulp bulacaklar ya, ama hesapları ters tepiyor, Allah ayaklarını dolaştırıyor.


İşte o paylaşımlar:

Konular: twitter, devlet bahçeli, Sosyal medya, mhp,

Yorumlar