POLİTİKA

Bakan Soylu özellikle vurguladı: Kenetleneceğiz

İçişleri Bakanı Soylu ile Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Kayseri'de yaşanan terör saldırısı nedeniyle ilde bir dizi ziyarette bulundu. Bakan Soylu, saldırıların bizi yıldıramayacağını, aksine kenetleyeceğini vurguladı.

Bakan Soylu özellikle vurguladı: Kenetleneceğiz
İçişleri Bakanı Soylu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik'e ziyarette bulunarak, yaşanan terör saldırısı nedeniyle başsağlığı diledi.

"Kayserililer büyük bir sahiplenme içindeydi"

Kayserililerin ne kadar üzgün olduğunu bildiğini dile getiren Bakan Soylu, "Kayserililer büyük bir sahiplenme içinde oldular. Belediye başkanımız, valimiz nezdinde her birisine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. Şehitlerimizin ailelerine kendi evladınız gibi sahip çıktınız. Çocuklarımıza hastanelerde kendi evladınızdan daha çok kıymet vererek sahiplendiniz" diye konuştu.

"Kenetleneceğiz"

Bu saldırıların bizi yıldıramayacağını, aksine kenetleyeceğini vurgulayan Soylu, "İradesi ve kararlılığı olan bir liderimiz var. Liderimizin ortaya koymuş olduğu yöntem dünyada bizi seven sevmeyen herkesin kabulünü kazanmaktadır. Aynı yolda devam edeceğiz. Allah yardımcımız olacaktır" şeklinde konuştu.

Konular: terör, kenetleneceğiz, mehmet özhaseki, süleyman soylu,

Yorumlar