POLİTİKA

Başbakan Yıldırım: Niye 'hayır' dediklerini bilmedikleri için...

Başbakan Yıldırım, AK Parti'nin Karabük'te Kent Meydanında düzenlediği mitinge vatandaşlara hitap seslendi. Yıldırım, "Niye 'hayır' dediklerini bilmedikleri için milleti korkutmaya, aldatmaya devam ediyorlar." dedi.

Başbakan Yıldırım: Niye 'hayır' dediklerini bilmedikleri için...
Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti tarafından Karabük Kent Meydanında düzenlenen mitinge katılarak, anayasa değişikliği halk oylaması sürecine ilişkin halka hitap etti. Yıldırım, manipülatif açıklamalarla çelişki dolu yorumlarda bulunan CHP cephesinin yalan fabrikasına dönüştüğünü belirterek, "Niye 'hayır' dediklerini bilmedikleri için milleti korkutmaya, aldatmaya devam ediyorlar." dedi.

İşte Başbakan Yıldırım'ın konuşmasından bazı öne çıkanlar:

Niye 'hayır' dediklerini bilmedikleri için milleti korkutmaya, aldatmaya devam ediyorlar. Şaşmıyoruz, biz bunları tanıyoruz. Bunlar 15 yıldır yalandan, dolandan, iftiradan başka bu millete hiçbir şey söylemediler. Adeta Karabük'ün Kardemir'i var, demir çelik fabrikası var, mavi alevi var, CHP de memleketin yalan fabrikası olmuş. Tek bildikleri, ürettikleri yalan, tezvirat.

"Siz dünden 'evet' derdiniz"

Sen değil miydin terör örgütünün yandaş İMC televizyonunda 'Anayasa'nın ilk üç maddesi icap ederse değişir' diyen? Sayın Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı sistemi ile Anayasa'nın 3 maddesi değişecek olsa siz dünden 'evet' derdiniz. Onun için hiç kimse heveslenmesin. Türkiye'nin üniter devlet yapısına, milleti ile ülkesi ile bağımsız bütünlüğüne göz diken kim varsa bu millet onun gözünü oyar. Hiç kimse merak etmesin.

 

Konular: başbakan, karabük, Binali Yıldırım, seslendi,

Yorumlar