POLİTİKA

Bilal Erdoğan: ”İlk defa millet anayasaya damgasını vurmuştur”

Referandumda evet oyunun çıkmasının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evinin önüne akın eden coşkulu kalabalığa oğlu Bilal Erdoğan hitap etti.

Bilal Erdoğan: ”İlk defa millet anayasaya damgasını vurmuştur”

Referandum sonuçlarının açıklanmasının ardından Kısıklı’da toplanan kalabalığa seslenen Bilal Erdoğan, “Bugüne kadar millet iradesine saygısı olmayan darbecilerin anayasası ile yönetildik. İlk defa millet anayasaya damgasını vurmuştur” dedi.

Referandum sonuçlarından dolayı vatandaşlara teşekkür eden Bilal Erdoğan “Darbecilerin anayasası yüzde 90 la geçse bunun kadar kıymeti yoktur. Bugüne kadar millet iradesine saygısı olmayan darbecilerin anayasası ile yönetildik. Onların uyduruk referandumları ile bunlar geçirildi. İlk defa millet anayasa damgasını vurmuştur. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

‘Hayır’ diyen vatandaşlarında kazandığını kaydeden Bilal Erdoğan, “Çünkü Artık Türkiye’de milletin değerleri ile kavgalı olan hiç kimse siyasette makbul olmayacaktır. Ardı ardına seçim kaybedenler milletin yüzüne bakacak cesareti kalmayanlar artık siyaset sahnesinde barınamayacaklar” diye konuştu.

Bilal Erdoğan, daha sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı aradı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da telefon aracılığı ile coşkulu kalabalığa seslendi.

Konular:

Yorumlar