POLİTİKA

Burhan Kuzu'dan Müjdat Gezen'e tokat gibi örnek!

Sultan 2'nci Abdülhamid'in torunu Nilhan Osmanoğlu'nu çirkin ve ahlak dışı ifadelerle hedef alan Müjdat Gezen'e AK Parti İstanbul Milletvekili Burhan Kuzu'dan çarpıcı bir tepki geldi.

Burhan Kuzu'dan Müjdat Gezen'e tokat gibi örnek!
Anayasa değişikliğine ilişkin bir panele katılmak üzere Rize'ye gelen Burhan Kuzu, Müjdat Gezen'in, 'Evet' oyu vereceğini açıklayan Sultan 2'nci Abdülhamid'in torunu Nilhan Osmanoğlu için kullandığını ifadelere,"Biri o lafı kendi kızı, hanımı için dese razı gelir mi?" diye sordu.

İşte Burhan Kuzu'nun o sözleri:

Bir takım sanatçı bozuntuları ne laflar dedi, ne laflar. Resmen sanatçı bozuntusu bunlar. Tamamen bir alçaklık. O laf mı? Biri o lafı kendi kızı, hanımı için dese razı gelir mi? 'Bu hanım da hoşuma gitti.' Bu laf olacak şey mi? Hayır oyu verecekmiş. Bu hayırdan şer çıkar, başka da bir şey çıkar. Müjdat Gezen'i esas alarak birinin evet ya da hayır demesi oradan şer çıkacağını gösteriyor. Onun evet ve hayır demesinden fayda gelmez. Kendine faydası yok. Resmen bu memlekete yük. Biz bu tip oyun bozanlarla değil makul vatandaşa sesleniyoruz. Böyle çamur tipi adamlarla bir yere varılmaz.

Konular: Burhan Kuzu, istanbul, rize, ak parti,

Yorumlar