POLİTİKA

CHP Manavgat'taki sübyancı sapığın gazetesini reklama boğmuş

CHP'nin Manavgat'taki sübyancı sapığı Recep Memili'nin Genel Yayın Yönetmeni olduğu gazetenin CHP tarafından reklama boğulduğu ortaya çıkarken, ana muhalefet partisinden konu ile ilgili hala daha hiçbir açıklama gelmemesi yaşanan skandala tepkilerin giderek artmasına neden oldu...

CHP Manavgat'taki sübyancı sapığın gazetesini reklama boğmuş
Antalya'nın Manavgat ilçesinde gazetecilik yapan ve adeta CHP'nin sesi görevini yürüten CHP'li Recep Memili, küçük yaştaki çocukları taciz ettiği belirlenince tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Memili'nin anayasa değişikliği teklifi oylanırken AK Parti'li Fatih Şahin'in burnunu kıran CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefih Kara ile yakın arkadaş olduğu ve CHP'li sapık arkadaşının taciz skandalını örtbas etmeye çalıştığına dair iddialar ise gündeme bomba gibi düştü.

CHP'den hala ses yok

Gündeme getirilen haber sonrası başta tacizcinin arkadaşları olan ve AK Partili Şahin'i yumruklayarak burnunu kıran provokasyoncu Kara ve Gürsel Tekin olmak üzere hiçbir CHP'li vekilden açıklama gelmedi. Konuya ilişkin açıklama
yapılmaması büyük tepkilere de neden oldu.

Skandala sessiz kalan CHP'ye yönelik tepkilerini dile getiren sosyal medya kullanıcıları #CHPedofili ve #TecavüzcüCHPKapatılsın hashtagleriyle TT oldu.

CHP reklam yağdırmış

Öte yandan 
çocuk tacizi skandalı ile ilgili sessizliğe bürünen ve sübyancı sapık Memili ile CHP'li Kara arasındaki yakın ilişkiyi görmezden gelen CHP'nin Memili'nin sahibi olduğu yerel gazeteye yoğun reklam desteği verdiği tespit edildi.

CHP İlçe Teşkilatı, CHP'li ilçe belediyesi ve CHP'li vekillerin de bu reklam verenler arasında olduğu belirlendi.


CHP Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara


CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin

Konular: gürsel tekin, antalya manavgat, recep memili, niyazi nefih kara,

Yorumlar