POLİTİKA

CHP'den provokasyona destek!

İstanbul Beşiktaş'ta yılbaşı gecesi bir eğlence mekanına yapılan terör saldırısı sonrası kahvehane kahvehane gezerek okuduğu bildirilerle provokasyon yapan, baskı ve gerilim yayan, halk evleri mensubu ve Cumhuriyet gazetesi çalışanı olduğu ortaya çıkan şahsın gözaltına alınması sonrası harekete geçen CHP İstanbul örgütü, sosyal medyada...

CHP'den provokasyona destek!
Türkiye'nin, bölünmez bütünlüğüne yönelik saldırılar düzenleyen terör örgütlerine karşı yurt içi ve yurt dışında başlattığı tasfiye süreci sonrası ağır darbeler alan küresel karanlık güçlerin maşalarına içerden de destekler sürüyor.

İstanbul Beşiktaş'ta yılbaşı gecesi bir eğlence mekanına yapılan ve 39 kişinin hayatını kaybettiği kalleş terör saldırısı sonrası, kahvehane kahvehane gezerek okuduğu bildirilerle provokasyon yapan, baskı ve gerilim yayan halk evleri mensubu Cumhuriyet gazetesi çalışanı şahsın gözaltına alınması CHP'yi harekete geçirdi.

Toplanma çağrısı

CHP İstanbul örgütü, gözaltına alınan provokatörlere destek açıklaması ile birlikte, klasikleşen 'laiklik gidiyor' kışkırtmalarında da bulunarak, sosyal medyada çeşitli paylaşımlarla toplanma çağrısı yaptı.

Şehit Savcı Kiraz'ın katillerini övdüğü ortaya çımıştı

 'Laikliği savunuyoruz' adı altında kışkırtıcılık yaptıkları gerekçesiyle tutuklanan Halkevleri üyesi Hamit Dışkaya'nın yanında yer alan 'Ayşegül Başar' isimli şahsın, Cumhuriyet gazetesi çalışanı olduğu ve Şehit Savcı Selim Kiraz'ın katili 2 DHKP-C'li teröristi öven ifadeleri ortaya çıkmıştı.  

Konular: pkk, türkiye, küresel güç, daeş,

Yorumlar